Останні події
Наприкінці жовтня на Оболоні за адресою Прирічна, 35 активісти партії «УДАР» на чолі з кандидатом у народні депутати по 217-му виборчому округу Юрієм Крикуновим розпочали будівництво дитячого майданчика.
16 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

Єдина зелена зона для відпочинку в Дніпровському районі Києва може бути втрачена через дії столичної влади. Про це заявила заступник голови фракції “УДАР” у Київраді Наталія Новак, коментуючи початок будівельних робіт у столичному парку Перемога.
16 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

В усіх районах Києва на станціях метро величезним накладом (300 тисяч примірників) розповсюджується фальшива газета «Столичные ведомости» з чорним піаром проти партії УДАР Віталія Кличка, повідомляє прес-служба Київського міського виборчого штабу партії. 
11 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

За повідомленням мешканців столичної Борщагівки (219 виборчий округ), в їх мікрорайоні проводиться масовий прямий підкуп виборців представниками провладного кандидата Олександра Пабата 

Пошук різних підходів до виборців заради їхньої прихильності – частина діяльності усіх політиків. Але українська реальність полягає у тому, що є окремі особистості, які від виборів до виборів використовують один і той самий інструмент, граючи на злиденності життя наших мешканців. І найчастіше, цей інструмент – звичайний підкуп.

У Дарницькому районі Києва стоять недобудови, яким вже виповнилося 16 років

З початком жовтня зустрічі  кандидата в народні депутати по 223-му одномандатному виборчому окрузі Руслана Брицького перемістилися на  вулиці та майданчики житлового масиву  Нивки.  Вся  його команда підтримки активно працює при підготовці цих зустрічей.  Агітатори  розмовляють  з  жителями  мікрорайону,  пропонують  агітаційні матеріали:  листівки,  буклети, газети.   А  поскільки  ім’я Руслана Брицького відоме в Шевченківському районі столиці, то виборці  охоче спілкуються  з агітаторами,  розпитують  про біографію та програму кандидата в народні депутати, запрошують у свої двори для зустрічі та висказують свої побажання. Особливу симпатію виборців  викликає той факт, що Руслан Брицький  іде на вибори  при підтримці партії «УДАР» Віталія Кличка.

УДАР звернувся в прокуратуру через тиск на працівників Київського метрополітену, яких змушують голосувати за Партію регіонів.

УДАР вимагає припинити немотивований тиск на партійців у різних регіонах України і перешкоджання проведенню виборчої кампанії опозиційним кандидатам, зокрема, у Запорізькій області. Про це йдеться у заяві УДАР, переданій до Генпрокуратури України.  

При повних завіряннях Януковича, що вибори пройдуть чесно і неупереджено, вже сьогодні можна констатувати: влада застосовує будь-які шахрайські механізми задля контролю передвиборчого процесу та  можливості згодом вплинути на результат виборів. 

Зміни у столиці неможливі без змін у державі та системної роботи з виправлення ситуації, яка на сьогодні склалася у Києві. Під час зустрічі з громадою столиці у Подільському та Святошинському районах лідер «УДАРу»  Віталій Кличко поспілкувався з місцевими жителями, відповів на запитання та представив кандидатів у народні депутати від «УДАРу» у мажоритарних округах. 

Більшість експертів вже констатували: цьогорічна виборча кампанія є найбруднішою з усіх, що проходили в Україні. 
25 Вересня 2012 +Коментар | подобається

«Фракція партії УДАР звернеться до прокуратури м. Києва з вимогою винести протест на рішення Київради щодо Гостинного двору. Ми підтримуємо активістів, які вже не перший місяць виступають проти передачі культурної пам’ятки приватній структурі і разом з ними не дозволимо в черговий раз «покращити» наше місто». Так заступник голови фракції УДАР у Київраді Наталія Новак прокоментував вчорашнє голосування Київради про виділення земельної ділянки для реконструкції Гостинного двору.
24 Вересня 2012 +Коментар | подобається

  В Окружній виборчій комісії у 223 окрузі в Шевченківському районі Києва відбулося безпрецедентне за масштабами порушення закону.  
21 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Нинішня Верховна Рада настільки дискредитувала себе, що у виборця виникає цілком доречне питання: \"А чи йти взагалі на вибори? Невже щось можна змінити?\" 
17 Вересня 2012 +Коментар | подобається

5 вересня кандидат у депутати від партії «Удар» Руслан Брицький зустрівся з мешканцями будинків по вулиці Борщагівській та проспекту Перемоги. 
7 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Кандидат у депутати по 144 виборчому округу від політичної партії «УДАР» Сергій Каплін, який 23 серпня вирушив пішки з Полтави до Києва, сьогодні дістався адміністрації Президента. Разом з іншими активістами партії, він передав Президентові продуктовий набір для підкупу виборців.  
30 Серпня 2012 +Коментар | подобається

Влада робить усе можливе, аби перетворити Київ на територію, де комфортно проживати тільки представникам правлячої політичної еліти – бо закони України, вочевидь, остаточно перестають діяти в місті.
16 Листопада 2011 +Коментар | подобається

Партія «УДАР» ініціюватиме зміни до Закону Про столицю, аби повернути Києву реальне самоврядування. Про це заявив в інтерв’ю виданню «Дзеркало тижня» лідер партії Віталій Кличко
22 Жовтня 2011 +Коментар | подобається

Віталій Кличко балотуватиметься на посаду столичного мера, а партія «УДАР» братиме участь у парламентських виборах 2012 року. Про це лідер «Українського Демократичного Альянсу за Реформи» Віталій Кличко заявив в інтерв’ю виданню «Дзеркало тижня».
22 Жовтня 2011 +Коментар | подобається