Останні події
Партія «УДАР» заявляє про те, що навіть в день тиші відбуваються провокації та спроби дискредитувати кандидатів від «УДАРу» та ввести в оману виборців. Так в партії прокоментували ситуацію, яка склалася у 212 виборчому окрузі в столиці, мешканці якого знайшли у свої поштових скриньках листівки начебто від імені «УДАРу» про зняття з перегонів кандидата від партії Кирила Куликова.
25 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

«Брудні технології Олеся Довгого хоч і коштують шалених грошей, але навряд чи допоможуть йому «протиснутись» до Верховної Ради», - так прокоментував Віктор Чумак факт трансляції на деяких київських FM-станціях недостовірних новин про те, що кандидат від ВО «Батьківщина» Юрій Ганущак начебто зняв свою кандидатуру у 214 виборчому окрузі на користь Олеся Довгого.
17 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

Не вірте тим, хто намагається вас підкупити
16 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

Від стрімкого зростання рейтингу «УДАРу» в опонентів вже паморочиться у голові. Вони відверто не знають, що із цим робити і, часом, йдуть на такі кроки, від яких взагалі втрачають будь-яку підтримку.  З одного боку, нам це на руку, а з іншого, дуже неприємно, коли опоненти перетворюють виборчі змагання на брутальні махінації.
16 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

   Днями пройшла зустріч Всеукраїнського об\'єднання малого та середнього бізнесу «Фортеця» Оксани Продан та директора  програм Благодійного фонду сприяння розвитку політичної та правової культури Руслана Брицького з представниками малого та середнього бізнесу Шевченківського району Києва.
16 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

Єдина зелена зона для відпочинку в Дніпровському районі Києва може бути втрачена через дії столичної влади. Про це заявила заступник голови фракції “УДАР” у Київраді Наталія Новак, коментуючи початок будівельних робіт у столичному парку Перемога.
16 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

В Україні мають панувати демократичні закони, а не принципи, за якими живе кримінальний світ. Про це заявив лідер партії «УДАР» Віталій Кличко під час спілкування з мешканцями столичних Позняків.
15 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

12 жовтня представники виборчого штабу “УДАРу” зуміли вистежити на столичній Троєщині 300-тисячний наклад газети з контрагітацією проти демократичних сил. Активістка “УДАРу” прослідувала за машиною, що розвозила “незаконні” газети, і знайшла гараж, у якому зберігалися пачки агіток для подальшого розповсюдження.
12 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

В усіх районах Києва на станціях метро величезним накладом (300 тисяч примірників) розповсюджується фальшива газета «Столичные ведомости» з чорним піаром проти партії УДАР Віталія Кличка, повідомляє прес-служба Київського міського виборчого штабу партії. 
11 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

«Угоду між Києвом та областю про визначення меж столиці повинен підписувати новий мер, який буде обраний киянами, а не чиновник, призначений Адміністрацією Президента. Тим більше, що позиція голови КМДА Попова про те, що межі Києва не потрібно розширювати, не відповідає потребам міста». Так заступник голови фракції УДАР у Київраді Наталія Новак прокоментувала інформацію про заплановане найближчим часом підписання угоди між КМДА та Київською ОДА про визначення меж столиці й області.
11 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

«Використання адмінресурсу, обман і підкуп виборців є головними інструментами виборчої кампанії Олександра Пабата», – так кандидат від партії УДАР Віталія Кличка Сергій Федорченко оцінив виборчу кампанію свого головного виборчого конкурента по 219 виборчому округу в Святошинському районі Києва.
10 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

Благодійна організація «Фонд Сергія Федорченка» надала матеріальну допомогу двом дошкільним дитячим закладам.      
10 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

За повідомленням мешканців столичної Борщагівки (219 виборчий округ), в їх мікрорайоні проводиться масовий прямий підкуп виборців представниками провладного кандидата Олександра Пабата 

Об\'єднавшись, опозиційні сили мають реальну можливість перемогти представників «молодої команди Черновецького» на київських мажоритарних виборах. Так прокоментував результати соціологічного опитування по 214 виборчому окрузі у Києві Віктор Чумак, кандидат від політичної партії УДАР по даному округу.

Пошук різних підходів до виборців заради їхньої прихильності – частина діяльності усіх політиків. Але українська реальність полягає у тому, що є окремі особистості, які від виборів до виборів використовують один і той самий інструмент, граючи на злиденності життя наших мешканців. І найчастіше, цей інструмент – звичайний підкуп.

Чим ближче до виборів, тим нахабніше поводять себе мажоритарні кандидати від влади, які не можуть розраховувати на реальну прихильність виборців. А тому і роблять ставки на підкуп електорату та його безпосереднє залякування. І те і інше запроваджують за підтримки адміністративного ресурсу. І що дивно: з одного боку бабусь хочуть підкупити, а з іншого, коли ті агітують проти ПР – залякують їх міліцією, приїжджаючи прямо за адресою проживання.

Лідер партії «УДАР» Віталій Кличко закликав киян не віддавати свої голоси за політиків-корупціонерів, які роками грабували столицю, а тепер рвуться до депутатських крісел у Верховній Раді заради недоторканності. Як приклад він навів той факт, що половина “молодої команди Черновецького”, які прославилися виключно дерибаном Києва, тепер йдуть як “самовисуванці” по мажоритарним округам столиці, намагаючись відверто купити прихильність виборців.

Рена Назарова бере під особистий контроль вирішення комунальних проблем району

У Дарницькому районі Києва стоять недобудови, яким вже виповнилося 16 років

УДАР звернувся в прокуратуру через тиск на працівників Київського метрополітену, яких змушують голосувати за Партію регіонів.

Народний депутат Кирило Куликов консультував мешканців Позняків, що робити, коли на їх дворі раптом з\'явиться незаконний будівельний майданчик

У Бортничах на перехресті, яке можна було переходити, лише тричі перрехрестившись, нарешті встановили світлофор

Партія УДАР закликає депутатів не голосувати за відповідні зміни до законопроекту, у разі, якщо вони надійдуть на розгляд Верховної Ради. Так заступник голови фракції УДАР у Київраді Наталія Новак прокоментувала зміни до законодавства, які ініціює Міністерство економічного розвитку і торгівлі, згідно яких об`єкти нерухомості будуть здаватися у концесію під приватні медичні установи. 

При повних завіряннях Януковича, що вибори пройдуть чесно і неупереджено, вже сьогодні можна констатувати: влада застосовує будь-які шахрайські механізми задля контролю передвиборчого процесу та  можливості згодом вплинути на результат виборів. 

Голова політичної партії «УДАР» Віталій Кличко планує 5 жовтня зустрітися з Генеральним прокурором України Віктором Пшонкою і особисто передати йому інформацію про численні факти тиску та переслідування партійців, які розпочалися зі стартом виборчої кампанії.

«Вирішити транспортну проблему Троєщини можна, лише проклавши туди  лінію метр, і тому реконструкція швидкісного трамвая – це викинуті на вітер кошти. Це показують елементарні розрахунки. Швидкісний трамвай перевозитиме до 10 тисяч пасажирів, тим часом як на Троєщині живе більше 300 тисяч людей. Тим часом, реконструкція трамваю хоч і коштує в рази дешевше, ніж побудова метро, обійшлася місту приблизно в 400 млн.грн., що складає майже половину бюджету Києва на капітальні витрати цього року». 

Зміни у столиці неможливі без змін у державі та системної роботи з виправлення ситуації, яка на сьогодні склалася у Києві. Під час зустрічі з громадою столиці у Подільському та Святошинському районах лідер «УДАРу»  Віталій Кличко поспілкувався з місцевими жителями, відповів на запитання та представив кандидатів у народні депутати від «УДАРу» у мажоритарних округах. 

В рамках акції «Подаруй книгу» лідер партії «УДАР» Віталій Кличко відвідав публічну бібліотеку імені Лесі Українки в столиці та подарував закладу кілька сотень книжок.
30 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Лідер партії «УДАР» Віталій Кличко закликав киян не віддавати свої голоси за політиків-корупціонерів, які роками грабували столицю, а тепер рвуться до депутатських крісел у Верховній Раді заради недоторканності. Як приклад він навів той факт, що половина “молодої команди Черновецького”, які прославилися виключно дерибаном Києва, тепер йдуть як “самовисуванці” по мажоритарним округам столиці, намагаючись відверто купити прихильність виборців.
30 Вересня 2012 +Коментар | подобається

  26 вересня кандидат у народні депутати по 223 одномандатному округу Києва Руслан Брицький зустрівся з бібліотекарями.  
28 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Часом перевірено, що найкраща реклама, найкращі рекомендації - це інформація, що безпосередньо передається від людини до людини. Наш народ досить консервативний у своїх уподобаннях, тому така передача інформації найнадійніша. Рекомендації свого знайомого кожен з нас довіриться більше,  ніж найдорожчій рекламі. Тому і про кандидата в народні депутати по 223-му одномандатному округу Руслана Брицького інформація вже розповсюдилася по всьому району.
28 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Аби покінчити зі смородом на лівобережжі Києва, потрібна лише десята частина від вартості стадіону «Олімпійський», вважає народний депутат, кандидат від УДАРу Кирило Куликов. І для цього можна використати кошти інвесторів.
27 Вересня 2012 +Коментар | подобається

У віторок лідер партії УДАР Віталій Кличко в парку Перемога зустрівся з мешканцями мікрорайону Дарниця і представив містянам кандидата Вктора Чумака.
26 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Більшість експертів вже констатували: цьогорічна виборча кампанія є найбруднішою з усіх, що проходили в Україні. 
25 Вересня 2012 +Коментар | подобається

«Існує загроза, що під вивіскою реорганізації медичної сфери влада планує закрити частину поліклінік, як це вже було в інших регіонах України. Тому, замість чергових незрозумілих реформ влади, потрібно нарешті забезпечити фінансування медичних закладів в Києві на належному рівні». Так депутат Київради від партії УДАР Марія Іонова прокоментувала наміри КМДА створити на базі поліклінік центри первинної медичної допомоги та діагностичні центри, які діятимуть під різними юридичними особами. 
25 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Музей народної архітектури і побуту в Пирогові - одне з улюблених місць відпочинку киян. На жаль, ця архітектурна перлина звідусіль оточена небезпечними смітниками. 
24 Вересня 2012 +Коментар | подобається

 «Тельбін - не майданчик для будівництва» - під таким гаслом 22 вересня пройшла акція проти забудови прилеглої до озера Тельбін території. Ініціаторами акції стали УДАРівці Дніпровського району міста Києва.
24 Вересня 2012 +Коментар | подобається

  У п\'ятницю ввечері лідер партії УДАР Віталій Кличко поспілкувався з мешканцями столичного району Оболонь, представив громаді кандидата Юрія Карпунцова і пообіцяв особисту відповідальність за кожного кандидата від партії.  
22 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Депутатська фракція УДАР у Київраді обурена черговою навалою тимчасових споруд в столиці і вимагає від влади негайно зупинити захоплення міста «кіосковою мафією». Про це заявила заступник голови фракції УДАР у Київраді Наталія Новак.
21 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Голова Фонду Кличків Віталій узяв участь у відкриттті оновленого дитячого спортивного майданчика школи № 264 м. Києва.
20 Вересня 2012 +Коментар | подобається

«Кияни не повинні платити за паркування в місцях, що не обладнані паркоматами, адже ще з квітня цього року набуло чинності розпорядження Кабміну, згідно з яким стоянкою вважається тільки те місце, де встановлений паркомат», - так голова громадського руху «КИЯНИ РАЗОМ», кандидат в народні депутати по 221 округу Ярослав Діденко прокоментував інформацію про те, що київські паркінги обладнають паркоматами лише наступного року.
19 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Микола Бабенко, викладач, правник, підприємець і депутат Київської облради розповідає про враження і результати від щоденного спілкування з виборцям та, проблеми і сподівання мешканців одного з найгарніших куточків Києва.
19 Вересня 2012 +Коментар | подобається

  Мешканці будинків 26А та 26Б по вулиці Дегтярівській показали кандидатові в народні депутати по 223 одномандатному округу Руслану Брицькому, в якому жахливому стані перебувають двори будинків.  
17 Вересня 2012 +Коментар | подобається

«Використання адміністративного ресурсу офіційними кандидатами від влади і псевдо-незалежними кандидатами стає нормою виборів у Києві. Фактично вони намагаються видати за результат своєї роботи те, що столична влада і так мала б робити, виконуючи свої прямі обов’язки. Так директор Українського інституту публічної політики, кандидат від партії УДАР Віктор Чумак прокоментував появу «покращення» в різних районах столиці від імені провладних кандидатів - від ремонту доріг до встановлення нових лавочок і висадки дерев у парках. 
18 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Київ - історичне серце України, і ми сьогодні повинні зробити все можливе, щоби зберегти його обличчя для нащадків. Про це заявила заступник голови фракції “УДАР” у Київраді Наталія Новак під час першого засідання Тимчасової контрольної комісії Київради щодо перевірки законності землевідведення для нового будівництва на території заповідника «Стародавній Київ».
18 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Референдум, ініційований Олександром Поповим, більше схожий на спробу маніпуляції, ніж на намагання дізнатися про позицію киян.  
18 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Головний рецепт здешевлення вартості житла в столиці – зменшення корупційної складової на всіх етапах його будівництва. В передмісті Києва квадратний метр коштує значно дешевше, ніж у столиці, за такої ж кількості робіт і будматеріалів. Забезпечувати за рахунок бюджету Києва надприбутки для забудовників та хабарі для чиновників, у той час як не вирішено безліч нагальних соціальних та комунальних проблем, неприпустимо - так прокоментував депутат Київради від УДАРу Андрій Странніков чергові обіцянки голови КМДА щодо здешевлення житла для бюджетників і комунальників у рамках програми  «Доступне житло».
17 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Нинішня Верховна Рада настільки дискредитувала себе, що у виборця виникає цілком доречне питання: \"А чи йти взагалі на вибори? Невже щось можна змінити?\" 
17 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Влада робить усе для того, щоб її ставленик Олесь Довгий не мав жодних проблем у своєму виборчому окрузі. Так Віктор Чумак, кандидат від «Удару» в Дніпровському районі столиці, прокоментував той факт, що жодна опозиційна партія не отримала керівної посади в окружкомі у 214-му виборчому окрузі Києва. 
17 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Через прискіпливу увагу громадськості влада боїться поставити остаточну крапку в захопленні Гостинного двору. Саме тому засідання Окружного адміністративного суду по цій справі через дрібні технічні питання постійно переносяться. Про це йдеться в заяві столичного осередку партії «УДАР».
14 Вересня 2012 +Коментар | подобається

«УДАР» вимагає оприлюднити деталі надання Києву 12 млрд грн. на будівництво гілки метро на Троєщину від «Внешекономбанку Росії», заявила заступник голови депутатської фракції «УДАР» у Київраді Наталія Новак, коментуючи підписання меморандуму про співпрацю між КМДА та «Внешекономбанком». 
14 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Відсутність гарячої води в домівках киян сталася внаслідок втрати громадою міста контролю за компанією «Київенерго» і як наслідок за всією системою життєзабезпечення столиці, вважає заступник голови депутатської фракції «УДАР» у Київраді Наталія Новак.
13 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Референдум є дуже важливим інструментом демократії, але в руках сьогоднішньої столичної влади він стає інструментом маніпуляцій, що дискредитує сам механізм референдуму в Києві як такий. Про це заявила заступник голови депутатської фракції «УДАР» у Київраді Наталія Новак в ефірі програми «Київський форум».
12 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Мешканці будинків №№12,14,16,18 на проспекті Глушкова понад три місяці живуть без гарячої води. Про це вони повідомили під час зустрічі із кандидатом у депутати Верховної Ради від УДАРу Миколою Бабенком.
12 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Параноя нашої влади набуває дедалі більш критичної форми, і «наїзд» на телевізійний канал ТВі є черговим тому підтвердженням. Її вперте протистояння із власним народом вчергове вилилося у масові протести на площах міст по всій Україні.
11 Вересня 2012 +Коментар | подобається

«Це будівництво може призвести до екологічно небезпечної ситуації», — відреагував кандидату від УДАРу Ярослав Діденко на знищення зелених насаджень і аварійну ситуацію, яку створила будівельна компанія в центрі Києва. 
10 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Народний депутат Кирило Куликов узяв участь у XXII Міжнародному економічному форумі, що проходив у Польщі  4-6 вересня. Народний депутат виступив на форумі з темою «Видимість плюралізму: перспективи діалогу в пострадянському регіоні».
7 Вересня 2012 +Коментар | подобається

УДАР облаштував фан-зони для вболівальників Віталія Кличка
10 Вересня 2012 +Коментар | подобається

5 вересня кандидат у депутати від партії «Удар» Руслан Брицький зустрівся з мешканцями будинків по вулиці Борщагівській та проспекту Перемоги. 
7 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Активісти УДАРу та команда кандидата Олексія Давиденка організували збори громадянського активу та небайдужих мешканців з вимогою заборони продовження будівництва житлого будинку біля дитячого садка за адресою вул. Ревуцького, 7Б. 
8 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Народний депутат України Кирило Куликов звернувся до Голови комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики Володимира Рибака з проханням ініціювати проведення парламентських слухань га тему: «Проблеми розвитку ОСББ в Україні».  
10 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Народний депутат України, представник партії «УДАР» Ірина Геращенко закликала українців захищати свободу слова та не підтримувати на виборах тих політиків, для кого свобода слова не є цінністю, хто доклався до утисків ЗМІ. Про це вона заявила під час виступу на мітингу в підтримку телеканалу ТВі.
8 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Партія УДАР організувала фан-зони для бажаючих переглянути бій Віталій Кличко- Мануель Чарр 8 вересня по всій Україні.
7 Вересня 2012 +Коментар | подобається

«Замість чергових обіцянок ми хочемо почути, що владою було зроблено для вирішення проблеми паркування за два роки, які Попов був при владі Києва». Так депутат Київради від УДАРу Андрій Странніков прокоментував заяву О.Попова про те, що до кінця року в Києві буде вирішено проблему з паркуванням авто, і на це буде витрачено близько 1 млрд грн.
7 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Опитування мешканців Оболоні засвідчили, що у районі проблема із бездомними тваринами є однією з найгостріших. Це й не дивно: великий спальний район, поруч приватні забудови, ліс – все це неабияк сприяє розмноженню чотирилапих. А якщо ще врахувати, як столична влада використовує кошти, виділені для вирішення проблеми, то дивує, як бродячі собаки ще не об’єднуються у зграї сотнями і не лякають усе місто.
6 Вересня 2012 +Коментар | подобається

У новому парламенті в числі першочергових дій партія «УДАР» вимагатиме ухвалення змін до закону про столицю. Про це заявив лідер партії «УДАР» Віталій Кличко в інтерв’ю Інтерфакс-Україна.   
6 Вересня 2012 +Коментар | подобається

 У столиці російська мова ніколи не зазнавала утисків, натомість українська потребує захисту і можливості для розвитку. Таку думку висловила депутат Марія Іонова в ефірі програми «Київський форум»
5 Вересня 2012 +Коментар | подобається

  Партія «УДАР» по всій Україні розпочинає акцію «Люстрація влади». Про це сьогодні на прес-конференції в Києві повідомив кандидат в народні депутати від партії Валентин Наливайченко.  
5 Вересня 2012 +Коментар | подобається

В середу, 5 вересня, о 12:30 в прес-центрі УНІАН відбудеться прес-конференція кандидатів в народні депутати від партії «УДАР» Валентина Наливайченка, Віктора Пинзеника та Павла Розенка. На прес-конференції буде оголошено про старт всеукраїнської акції «Люстрація влади», започаткованої партією «УДАР».  
2 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Партія УДАР відгукнулася на звернення громадської організації Товариство багатодітних сімей «Сім’я» і надала допомогу дітям, які потребували шкільного приладдя.  
1 Вересня 2012 +Коментар | подобається

  Всесвітньовідомий спортсмен презентував школі № 266 сучасну інтерактивну дошку  
2 Вересня 2012 +Коментар | подобається

1 вересня розпочато знесення малих архітектурних форм на розі Бучми-Серафімовича. Місцеві жителі будинків, біля яких розташовані кіоски 9 років боролись з безладом, що відбувався під їхніми вікнами і в їхніх дворах. Протягом тривалого часу продавці торгових точок витоптували газони, нівечили клумби, завдавали шкоди деревам, на цій території. Мешканці сусідніх будинків уже давно втомилися від цього смітника, який повністю захопив частину вулиці та невеличкий сквер.
3 Вересня 2012 +Коментар | подобається

  Кандидат від УДАРу по 215-му одномандатному виборчому округу Ігор Опадчий подав конституційне звернення до КСУ щодо офіційного тлумачення  пункту 3 статті 7 Закону України «Про Державний реєстр виборців» стосовно права виборців голосувати за кандидатів в народні депутати в одномандатних округах у випадку тимчасової зміни місця голосування.  
3 Вересня 2012 +Коментар | подобається

30 серпня на футбольному майданчику київської середньої школи № 224, що у Деснянському районі, відбувся розіграш «Осіннього кубку «УДАРу» - 2012». У змаганнях взяли участь чотири дитячі команди (рік народження учасників – 2000): ДЮСШ-14, «Десна», «Моноліт», «Майстер- Юніор».
3 Вересня 2012 +Коментар | подобається

На початку нового навчального року активісти партії «УДАР» на Печерську разом з кандидатом в народні депутати по округу №221, лідером громадського руху «КИЯНИ РАЗОМ» Ярославом Діденком влаштували свято для дітей Печерська. 
3 Вересня 2012 +Коментар | подобається

«Яким має бути вигляд Поштової площі, має вирішувати громадськість, а не чиновники», - заявила заступник голови депутатської фракції «УДАР» у Київраді Наталія Новак, коментуючи плани влади щодо реконструкції Поштової площі: «Тому «Удар» вимагає припинити будь-яке будівництво на площі та розглянути питання її реконструкції на сесії Київради після широкого громадського обговорення».
3 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Cаме столиця має подавати приклад для наслідування іншим містам, захищаючи українську мову як єдину державну, яка сьогодні реально потребує захисту і підтримки. Про це йдеться у спеціальній заяві фракції “УДАР” у Київраді.
28 Серпня 2012 +Коментар | подобається

 У Дніпровському районі Києва фактично втрачено більше 30 дитсадків – їх виведено з мережі дошкільних навчальних закладів, здано в оренду або приватизовано. Наприклад, на масиві «Березняки» працюють лише 7 із 15 дитсадків, які свого часу тут було збудовано.
28 Серпня 2012 +Коментар | подобається

Нищівний провал реформи ЖКГ у Києві свідчить про неспроможність нинішньої столичної влади забезпечити нормальні умови проживання киянам, а також створює загрозу збільшення кількості аварійних ситуацій на тепло- і водомережах столиці...
22 Серпня 2012 +Коментар | подобається

 Невиконання бюджету міста Києва може призвести до критичних наслідків і ставить під загрозу виплату зарплат бюджетникам своєчасно і у повному обсязі. Про це заявили у фракції “УДАР” у Київраді...
22 Серпня 2012 +Коментар | подобається

В УДАРі нагадують, що розроблений Інститутом “Київдормістпроект” проект, який збирається реалізувати влада, не брав участі в жодних конкурсах, а був залучений до проектування через тендер з одним учасником.
20 Серпня 2012 +Коментар | подобається

Голова КМДА Олександр Попов фактично закрив станцію Київського метрополітену “Червоний Хутір” Сирецько-Печерської лінії, яку гучно відкрив Леонід Черновецький. Про це заявив депутат від фракції «УДАР» у Київраді Олексій Давиденко.
16 Серпня 2012 +Коментар | подобається

Нинішнє керівництво Київського зоопарку має постати перед судом після зміни влади у столиці. Таку думку висловив депутат від фракції «УДАР» у Київраді Олексій Давиденко в ефірі програми «Київський форум».

Віталій Кличко вимагає залучити голову КМДА Олександра Попова у якості свідка по судовій справі за позовом, котрий подав Леонід Черновецький проти лідера партії «УДАР». Про це він заявив 19 грудня журналістам після засідання Печерського суду столиці.
19 Грудня 2011 +Коментар | подобається

У Центрі дитячої онкогематології Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» відкрилася сенсорна кімната для корекції емоційного стану маленьких пацієнтів. Такий подарунок до Дня святого Миколая зробив закладу Фонд братів Кличків.
19 Грудня 2011 +Коментар | подобається

Влада робить усе можливе, аби перетворити Київ на територію, де комфортно проживати тільки представникам правлячої політичної еліти – бо закони України, вочевидь, остаточно перестають діяти в місті.
16 Листопада 2011 +Коментар | подобається

Фракція «УДАР Віталія Кличка» сумнівається у справжності підписів Леоніда Черновецького під дорученнями, котрі мер видає секретарю Київради на право ведення сесій. Про це заявив лідер партії «УДАР» Віталій Кличко, коментуючи чергову відсутність міського голови на засіданні Київради.
27 Жовтня 2011 +Коментар | подобається

Віталій Кличко балотуватиметься на посаду столичного мера, а партія «УДАР» братиме участь у парламентських виборах 2012 року. Про це лідер «Українського Демократичного Альянсу за Реформи» Віталій Кличко заявив в інтерв’ю виданню «Дзеркало тижня».
22 Жовтня 2011 +Коментар | подобається