Останні події
Єдина зелена зона для відпочинку в Дніпровському районі Києва може бути втрачена через дії столичної влади. Про це заявила заступник голови фракції “УДАР” у Київраді Наталія Новак, коментуючи початок будівельних робіт у столичному парку Перемога.
16 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

«Угоду між Києвом та областю про визначення меж столиці повинен підписувати новий мер, який буде обраний киянами, а не чиновник, призначений Адміністрацією Президента. Тим більше, що позиція голови КМДА Попова про те, що межі Києва не потрібно розширювати, не відповідає потребам міста». Так заступник голови фракції УДАР у Київраді Наталія Новак прокоментувала інформацію про заплановане найближчим часом підписання угоди між КМДА та Київською ОДА про визначення меж столиці й області.
11 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

Своєю заявою про відсутність у Києва коштів, щоб розрахуватися за енергопостачання, Попов наперед шукає виправдання за непідготовленість комунального господарства до опалювального сезону. Так заступник голови фракції УДАР у Київраді Наталія Новак прокоментувала заяву голови КМДА про те, що в міста не вистачить коштів, щоб на 100% розрахуватися за енергопостачання з «Київенерго».
10 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

У Дарницькому районі Києва стоять недобудови, яким вже виповнилося 16 років

У Бортничах на перехресті, яке можна було переходити, лише тричі перрехрестившись, нарешті встановили світлофор

Партія УДАР закликає депутатів не голосувати за відповідні зміни до законопроекту, у разі, якщо вони надійдуть на розгляд Верховної Ради. Так заступник голови фракції УДАР у Київраді Наталія Новак прокоментувала зміни до законодавства, які ініціює Міністерство економічного розвитку і торгівлі, згідно яких об`єкти нерухомості будуть здаватися у концесію під приватні медичні установи. 

«Вирішити транспортну проблему Троєщини можна, лише проклавши туди  лінію метр, і тому реконструкція швидкісного трамвая – це викинуті на вітер кошти. Це показують елементарні розрахунки. Швидкісний трамвай перевозитиме до 10 тисяч пасажирів, тим часом як на Троєщині живе більше 300 тисяч людей. Тим часом, реконструкція трамваю хоч і коштує в рази дешевше, ніж побудова метро, обійшлася місту приблизно в 400 млн.грн., що складає майже половину бюджету Києва на капітальні витрати цього року». 

В рамках акції «Подаруй книгу» лідер партії «УДАР» Віталій Кличко відвідав публічну бібліотеку імені Лесі Українки в столиці та подарував закладу кілька сотень книжок.
30 Вересня 2012 +Коментар | подобається

  26 вересня кандидат у народні депутати по 223 одномандатному округу Києва Руслан Брицький зустрівся з бібліотекарями.  
28 Вересня 2012 +Коментар | подобається

«Фракція партії УДАР звернеться до прокуратури м. Києва з вимогою винести протест на рішення Київради щодо Гостинного двору. Ми підтримуємо активістів, які вже не перший місяць виступають проти передачі культурної пам’ятки приватній структурі і разом з ними не дозволимо в черговий раз «покращити» наше місто». Так заступник голови фракції УДАР у Київраді Наталія Новак прокоментував вчорашнє голосування Київради про виділення земельної ділянки для реконструкції Гостинного двору.
24 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Депутатська фракція УДАР у Київраді обурена черговою навалою тимчасових споруд в столиці і вимагає від влади негайно зупинити захоплення міста «кіосковою мафією». Про це заявила заступник голови фракції УДАР у Київраді Наталія Новак.
21 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Референдум, ініційований Олександром Поповим, більше схожий на спробу маніпуляції, ніж на намагання дізнатися про позицію киян.  
18 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Влада робить усе для того, щоб її ставленик Олесь Довгий не мав жодних проблем у своєму виборчому окрузі. Так Віктор Чумак, кандидат від «Удару» в Дніпровському районі столиці, прокоментував той факт, що жодна опозиційна партія не отримала керівної посади в окружкомі у 214-му виборчому окрузі Києва. 
17 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Через прискіпливу увагу громадськості влада боїться поставити остаточну крапку в захопленні Гостинного двору. Саме тому засідання Окружного адміністративного суду по цій справі через дрібні технічні питання постійно переносяться. Про це йдеться в заяві столичного осередку партії «УДАР».
14 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Відсутність гарячої води в домівках киян сталася внаслідок втрати громадою міста контролю за компанією «Київенерго» і як наслідок за всією системою життєзабезпечення столиці, вважає заступник голови депутатської фракції «УДАР» у Київраді Наталія Новак.
13 Вересня 2012 +Коментар | подобається

«Замість чергових обіцянок ми хочемо почути, що владою було зроблено для вирішення проблеми паркування за два роки, які Попов був при владі Києва». Так депутат Київради від УДАРу Андрій Странніков прокоментував заяву О.Попова про те, що до кінця року в Києві буде вирішено проблему з паркуванням авто, і на це буде витрачено близько 1 млрд грн.
7 Вересня 2012 +Коментар | подобається

«УДАР» змусить владу відновити знищені насадження на Жуковому острові та проведе акцію з висадки дерев у заповіднику, до якої залучить громадські організації. Так заступник голови депутатської фракції «УДАР» у Київраді Наталія Новак прокоментувала інформацію про те, що невідомими було зрубано 5 гектарів національного заповідника «Жуків Острів».  
29 Серпня 2012 +Коментар | подобається

Лише батьки школярів повинні визначати, якою мовою відбуватиметься навчання в школі, де вчитимуться їхні діти, - вважає депутат фракції “УДАР” у Київраді Олексій Давиденко.
22 Серпня 2012 +Коментар | подобається

Нищівний провал реформи ЖКГ у Києві свідчить про неспроможність нинішньої столичної влади забезпечити нормальні умови проживання киянам, а також створює загрозу збільшення кількості аварійних ситуацій на тепло- і водомережах столиці...
22 Серпня 2012 +Коментар | подобається

 Невиконання бюджету міста Києва може призвести до критичних наслідків і ставить під загрозу виплату зарплат бюджетникам своєчасно і у повному обсязі. Про це заявили у фракції “УДАР” у Київраді...
22 Серпня 2012 +Коментар | подобається

В УДАРі нагадують, що розроблений Інститутом “Київдормістпроект” проект, який збирається реалізувати влада, не брав участі в жодних конкурсах, а був залучений до проектування через тендер з одним учасником.
20 Серпня 2012 +Коментар | подобається

За словами депутата, нинішня влада не випадково почала реалізовувати Стратегію розвитку Києва до 2025 року саме з “Дніпровської перлини”, адже на кону – найдорожчі і найцінніші землі, які має Київ. 
16 Серпня 2012 +Коментар | подобається

Голова КМДА Олександр Попов фактично закрив станцію Київського метрополітену “Червоний Хутір” Сирецько-Печерської лінії, яку гучно відкрив Леонід Черновецький. Про це заявив депутат від фракції «УДАР» у Київраді Олексій Давиденко.
16 Серпня 2012 +Коментар | подобається

Голова КМДА Олександр Попов напередодні виборів затіяв масові чистки в ряді управлінь Київської міської державної адміністрації. “Таке враження, що він у такий спосіб мститься киянам, які в більшості його не підтримують”.

Віталій Кличко вимагає залучити голову КМДА Олександра Попова у якості свідка по судовій справі за позовом, котрий подав Леонід Черновецький проти лідера партії «УДАР». Про це він заявив 19 грудня журналістам після засідання Печерського суду столиці.
19 Грудня 2011 +Коментар | подобається

Окружний адміністративний суд Києва 31 жовтня визнав незаконними та нечинними з дати прийняття розпорядження КМДА №857 та 858 про підвищення житлово-комунальних тарифів.
1 Листопада 2011 +Коментар | подобається

Провладні депутати відмовилися заслухати звіт Голови КМДА Олександра Попова про виконання рішення Київради відносно заборони тютюнопаління в громадських місцях, яке було прийняте ще у вересні 2008 року. За ініціативу, з якою виступив представник фракції «УДАР» Андрій Странніков, проголосували лише 54 депутати.
27 Жовтня 2011 +Коментар | подобається

Фракція «УДАР Віталія Кличка» сумнівається у справжності підписів Леоніда Черновецького під дорученнями, котрі мер видає секретарю Київради на право ведення сесій. Про це заявив лідер партії «УДАР» Віталій Кличко, коментуючи чергову відсутність міського голови на засіданні Київради.
27 Жовтня 2011 +Коментар | подобається

Партія «УДАР» ініціюватиме зміни до Закону Про столицю, аби повернути Києву реальне самоврядування. Про це заявив в інтерв’ю виданню «Дзеркало тижня» лідер партії Віталій Кличко
22 Жовтня 2011 +Коментар | подобається