Останні події
«Угоду між Києвом та областю про визначення меж столиці повинен підписувати новий мер, який буде обраний киянами, а не чиновник, призначений Адміністрацією Президента. Тим більше, що позиція голови КМДА Попова про те, що межі Києва не потрібно розширювати, не відповідає потребам міста». Так заступник голови фракції УДАР у Київраді Наталія Новак прокоментувала інформацію про заплановане найближчим часом підписання угоди між КМДА та Київською ОДА про визначення меж столиці й області.
11 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

 «Тельбін - не майданчик для будівництва» - під таким гаслом 22 вересня пройшла акція проти забудови прилеглої до озера Тельбін території. Ініціаторами акції стали УДАРівці Дніпровського району міста Києва.
24 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Провладні депутати відмовилися заслухати звіт Голови КМДА Олександра Попова про виконання рішення Київради відносно заборони тютюнопаління в громадських місцях, яке було прийняте ще у вересні 2008 року. За ініціативу, з якою виступив представник фракції «УДАР» Андрій Странніков, проголосували лише 54 депутати.
27 Жовтня 2011 +Коментар | подобається