Останні події

На свято Миколая Віталій Кличко побував у лікарні «ОХМАТДИТ»

У Центрі дитячої онкогематології Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» відкрилася сенсорна кімната для корекції емоційного стану маленьких пацієнтів. Такий подарунок до Дня святого Миколая зробив закладу Фонд братів Кличків.

Привітати дітей зі святом сьогодні завітав сам Віталій Кличко, тим самим здійснивши мрію багатьох дітлахів, котрі перебувають зараз у цьому медичному закладі. Віталій прийшов до лікарні у вбранні Святого Миколая та поспілкувався з дітьми – вони разом читали вірші, малювали та загадували бажання. Засновник Фонду не залишив без уваги і пацієнтів відділення трансплантації кісткового мозку, побажавши всім міцного здоров’я та якнайскорішого одужання.

Як зазначають лікарі, під час лікування велику роль відіграє емоційний стан дитини, який є потужним ресурсом для одужання. І саме сенсорна кімната - те місце, де можна відволіктися від важкого лікування, особливо тим, кому режим не дозволяє виходити на вулицю. Свято гри з сенсорними елементами, отримання позитивних емоцій від спілкування з однолітками, зняття напруги від довгого перебування у стінах лікарні – все це позитивно впливає на дітей. Тому такий подарунок від Фонду братів Кличків був дуже жаданий.

«Я знаю, що 80% дітей, які тут перебувають перемагають хворобу. І я дуже хочу, щоб наша медицина досягла того рівня, аби кожен пацієнт мав шанс на одужання. Я приїхав сюди у свято, аби підтримати вас усіх – діток, батьків. Усмішки маленьких пацієнтів, які хоча б на кілька хвилин забули про хворобу, роблять мене щасливим. Також хочу подякувати лікарям. Вони – справжні герої», – сказав Віталій Кличко.

Нагадаємо, у суботу Віталій та Володимир взяли участь у благодійному телемарафоні «Еin Herz für Kinder» («Серце дітям»). Під час прямого ефіру було зібрано майже 14 млн. євро. З ініціативи братів Кличків частина зібраних коштів піде на лікування онкохворих дітей з України.

  19 Грудня 2011 +Коментар | подобається