Останні події

«УДАР» заявляє про провокації у столичних округах - виборців вводять в оману

Партія «УДАР» заявляє про те, що навіть в день тиші відбуваються провокації та спроби дискредитувати кандидатів від «УДАРу» та ввести в оману виборців. Так в партії прокоментували ситуацію, яка склалася у 212 виборчому окрузі в столиці, мешканці якого знайшли у свої поштових скриньках листівки начебто від імені «УДАРу» про зняття з перегонів кандидата від партії Кирила Куликова.

В поширеній листівці міститься неправдива інформація про те, що «УДАР» нібито відкликав свого кандидата-мажоритарника Куликова, якого звинувачує у співпраці з партією влади задля зриву виборів. Від імені лідера «УДАРу» Віталія Кличка автори агітки закликають «проголосувати за чесного опозиційного кандидата», ім’я якого не називається. 

Про масове розповсюдження наклепницьких листівок повідомили мешканці вулиці Ревуцького. За словами людей, багатотисячний тираж чорного піару рознесли по всьому округу, до складу якого входять житлові масиви Позняки, Осокорки та Харківський. Мешканці самі забирали листівки з поштових скриньок та під’їздів своїх будинків та повикидали їх в сміття, адже, за їхніми словами, відверта брехня та введення в оману виборців жодним чином не вплинуть на бажання людей підтримати політичну силу Віталія Кличка.

Кандидат в народні депутати від «УДАРу» Кирило Куликов заявив про те, що це брудна технологія, яку реалізували в останню ніч передвиборної агітації для того, щоб дезорієнтувати виборців. «УДАР» звертатиметься до правоохоронних органів з вимогою розібратися у ситуації, і наголошує на тому, що після виборів у ВР «УДАР» ініціюватиме створення спеціальної слідчої комісії з розслідування порушень під час виборів та притягнення до відповідальності винних у цих порушеннях.

  25 Жовтня 2012 +Коментар | подобається