Останні події

Віктор Чумак: Брудні технології та «джинса» від Олеся Довгого у 214 виборчому окрузі не допоможуть йому потрапити у Верховну Раду

«Брудні технології Олеся Довгого хоч і коштують шалених грошей, але навряд чи допоможуть йому «протиснутись» до Верховної Ради», - так прокоментував Віктор Чумак факт трансляції на деяких київських FM-станціях недостовірних новин про те, що кандидат від ВО «Батьківщина» Юрій Ганущак начебто зняв свою кандидатуру у 214 виборчому окрузі на користь Олеся Довгого.

«Ми з Юрієм Ганущаком провели спільну прес-конференцію. І домовились, що Юрій Іванович,який хоч і знімає свою кандидатуру на цих виборах на мою користь, продовжує разом зі мною вести активну агітаційну кампанію, пояснюючи, для чого ми об’єднали свої зусилля. А зробили ми це для того, аби не допустити до влади саме ставленика Партії регіонів Олеся Довгого. Я впевнений, що виборці за час, який залишився до дня голосування, ще встигнуть розібратися у ситуації», - наголосив кандидат від «УДАРу» Віктор Чумак.

Нагадаємо, що ВО «Батьківщина» зняла з реєстрації свого кандидата у 214 виборчому окрузі у Києві Юрія Ганущака на користь кандидата від «УДАРУ» Віктора Чумака.

  17 Жовтня 2012 +Коментар | подобається