Останні події

Вибором керує сумління, а не гроші

Не вірте тим, хто намагається вас підкупити

Повідомлення людей про те, що їх намагаються підкупити провладні кандидати, надходять щодня. Деякі мешканці вже звертаються до преси з конкретними фактами, але ЦВК мовчить. І це починає людей лякати.

Ось, скажімо, на «Українській правді» з’явилася замітка Ірини Карманової, яка розповідає, як їй дзвонила помічниця кандидата Вадима Столара і розпитувала, коли жінка буде вдома, аби занести їй 200 гривень. І хоча «добродії» одразу повідомили, що розписуватися ніде не треба, якщо вони знають телефон і адресу, то точно зафіксують, куди заносили гроші. Пані Ірина від такої допомоги відмовилася, та чи варто було?

Ім’я цього кандидата вже добряче заплямоване історіями з «Еліта-цетром», скандальним Музеєм Києва біля метро «Театральна» тощо. Гроші, які він щедро роздає киянам – вкрадені в них самих. Тож, мабуть, не слід гребувати такими подарунками. Головне пам’ятати, що це не змушує вас голосувати за тих, хто намагається вас підкупити. У вас немає жодних зобов’язань перед ними, ані моральних, ані фінансових. 

На Оболоні останнім часом людей залякують тим, що якщо вони візьмуть гроші і не проголосують, то їм спалять вхідні двері. Це – відверта брехня, адже проконтролювати волевиявлення неможливо.

Тож голосуйте так, як підказує ваша свідомість, а усе, що пропонують – беріть, воно - ваше. Ці «покупці» швидше удавляться, ніж віддадуть хоч щось своє. І не бійтеся їхніх погроз, вони такі самі фальшиві, як і самі кандидати.

  16 Жовтня 2012 +Коментар | подобається