Останні події

На Оболоні УДАР працює для дітей

Наприкінці жовтня на Оболоні за адресою Прирічна, 35 активісти партії «УДАР» на чолі з кандидатом у народні депутати по 217-му виборчому округу Юрієм Крикуновим розпочали будівництво дитячого майданчика.

Поки що ударівці встановили красиву дерев’яну гірку, якою вже можуть насолоджуватися дітлахи. Незабаром планується продовження будівництва, про що Юрій Крикунов пообіцяв мешканцям, які вийшли висловити слова подяки, задати запитання та поділитися проблемами.

«Постійно спілкуюся із мешканцями і розумію, що ще трохи такої «стабільності» від нашої влади, і люди їх просто повиносять із кабінетів», - сказав Юрій Крикунов після зустрічі з оболонцями, додавши: «Чиновники абсолютно не усвідомлюють, чим живуть люди, які проблеми їх турбують насправді. Немає комплексного підходу до роботи у районі. Якщо, скажімо, лавку пофарбують, то заасфальтувати яму, що не дозволяє до неї підійти, вже бажання не вистачає. І так в усьому».

За словами кандидата, все це відбувається через те, що влада не відчуває власної відповідальності перед тими, за чиї кошти вона живе. І для того, щоб цю ситуацію докорінно змінити, і йде на вибори «УДАР» і, зокрема, Юрій Крикунов.

  16 Жовтня 2012 +Коментар | подобається