Останні події

Чесність перемагає

Від стрімкого зростання рейтингу «УДАРу» в опонентів вже паморочиться у голові. Вони відверто не знають, що із цим робити і, часом, йдуть на такі кроки, від яких взагалі втрачають будь-яку підтримку.  З одного боку, нам це на руку, а з іншого, дуже неприємно, коли опоненти перетворюють виборчі змагання на брутальні махінації.

Звичайно, подібна ситуація не є дивною для України. Наші політики доволі часто є надто незрілими і непідготовленими до цивілізованих методів боротьби. Виховані у «савєтской» ментальності, вони не усвідомлюють, що демократичні процедури існують задля того, аби парламент ефективно працював заради добробуту громадян, а не через чиїсь забаганки. 

Тільки-но на політичну сцену України вийшла партія «УДАР», що дотримується цивілізованих демократичних стандартів під час виборчої кампанії, вона миттєво отримала відгук у свідомості громадян. Звісно, є ще багато зневірених чи зомбованих людей, які не усвідомлюють того, що у країні насправді можливі зміни на краще, і ці зміни можуть принести з собою лише нові особистості: незаплямовані корупцією, чесні і відповідальні.

Згідно із опитуваннями незалежного рейтингового  агенства «Імідж-контроль», майже третина оболонців сьогодні підтримують нашу партію. Це ледь не вдвічі більше, ніж прихильників об’єднаної опозиції, чи Партії регіонів. Ми бачимо у цьому справжній результат своєї роботи, і водночас, розуміємо, яка відповідальність за цих людей лягає на нас. На щастя, у нас достатньо знань і енергії, аби не боятися відповідальності. Наші козирі – професіоналізм, чесність і справедливість, а з таким набором ми готові до будь-яких викликів.

Із наближенням виборів наші опоненти ледь не впадають у панічний стан: підвищують бюджети на підкуп виборців, обливають брудом у ЗМІ наших кандидатів, з одного боку розказують, що нас підтримують одіозні олігархи, з іншого таврують «незрілими», часом вдаються до фізичних розправ, колишні колеги і, начебто, багато у чому однодумці, паплюжать імена наших активістів.

217-ий виборчий округ у цьому показовий. Тут і провладні кандидати-самовисуванці Вільдман зі Столаром, які крім купівлі голосів не знають жодних виборчих технологій. Тут і Олександр Бригінець, який використовує весь свій «творчий» фах не для підвищення рівня довіри до себе, а для дискредитації своїх колег по опозиції , приписуючи їм співпрацю з біло-блакитними силами. Хоча, враховуючи рейтинги, цілком слушним для нього було б зняти власну кандидатуру на користь представника «УДАРу», який значно його випереджає. Але, на жаль, власні амбіції зашкалюють, а це на руку провладним кандидатам.

Сила «УДАРу» в тому, що ми ніколи не вдаватимемось до подібних дій. Нам непотрібна перемога, здобута у нечесній боротьбі, чи куплена за гроші. Люди це розуміють і підтримують нас із вірою у те, що наш приклад змусить інших змінитися, або піти геть з політики. 

  16 Жовтня 2012 +Коментар | подобається