Останні події

УДАРівці обговорили сучасні проблеми малого і середнього бізнесу

Днями пройшла зустріч Всеукраїнського об\'єднання малого та середнього бізнесу «Фортеця» Оксани Продан та директора  програм Благодійного фонду сприяння розвитку політичної та правової культури Руслана Брицького з представниками малого та середнього бізнесу Шевченківського району Києва.

     Питання,  що обговорювалися під час зустрічі, присвячені відношенню теперішньої влади до малого та середнього бізнесу, проблем податкового законодавства та проекту Трудового кодексу. Особлива увага присутніх була прикута до економічних питань, що  заявлені в Програмі партії «УДАР».

      Оксана Продан підкреслила, що партія «УДАР»  прагне створити в Україні економіку рівних можливостей, котра буде базуватися на соціально-ринкових принципах, а саме - поєднуватиме ринкову конкуренцію та відбір найсильніших із соціальним захистом тих, хто цього об’єктивно потребує. 

Саме така економічна система є найбільш сприятливою для розкриття суспільного потенціалу в інноваційній економіці, оскільки забезпечує максимальні можливості для самореалізації максимальній кількості людей. 

«Особливо, - підкреслила Оксана Продан, - найсприятливішими стануть умови для малих інноваційних підприємств. На сьогодні вже підготовлені проекти законів про підприємництво та оподаткування. З даними проектами працювали   експерти та підприємці, вони внесли свої уточнення та поправки. І це один із перших проектів, які ми запропонуємо, прийшовши до Верховної Ради».

       Руслан Брицький відповів на питання присутніх про захист чесної конкуренції на внутрішньому ринку. Він акцентував увагу на необхідності посилення судового захисту від нечесної конкуренції, підсилення антимонопольної політики з метою запобігання картельним змовам, зловживання монопольним становищем, дієвий захист внутрішнього ринку від демпінгу.

       Важливим залишається питання податків.  Виступаючі заявили, що податки мають бути простими, помірними та передбачуваними - такими, від яких важко ухилитися. 

УДАРівці підкреслили, що запропонований комплекс кроків сприятиме створенню в Україні ефективної, швидко та стійко зростаючої, сучасної інноваційної економіки, здатної забезпечити достойні соціальні стандарти для всіх - добробут для працюючих, перспективи для підприємців та основу економічної незалежності для держави. У такій економіці стрімко зростатиме середній клас, зменшуватиметься бідність та крайні форми соціального розшарування - і справедливо перемагатимуть дійсно найталановитіші.

  16 Жовтня 2012 +Коментар | подобається