Останні події

Єдина зелена зона для відпочинку в Дніпровському районі Києва може бути втрачена через дії столичної влади

Єдина зелена зона для відпочинку в Дніпровському районі Києва може бути втрачена через дії столичної влади. Про це заявила заступник голови фракції “УДАР” у Київраді Наталія Новак, коментуючи початок будівельних робіт у столичному парку “Перемога”.

“Попов розповідає про референдум, а тим часом столична влада приймає рішення про майбутнє парку, не порадившись з громадою. Під час проведення підготовчих робіт для встановлення на території парку військової техніки, без відповідних дозвільних документів з клумби була вивезена земля і звільнений резервуар для бетону та щебеню, через що було знищено клумбу з квітами та зеленими насадженнями”, - зазначає Наталія Новак.

За словами депутата, до фракції «УДАР Віталія Кличка» у Київраді надходять численні звернення від мешканців житлового масиву, який прилягає до парку “Перемога” у Дніпровському районі, щодо розпочатих підготовчих будівельних робіт.

“У зв’язку із незаконним будівництвом громада району ініціювала збір підписів щодо недопущення проведення будь-яких будівельних робіт на території парку. Люди вважають, що КМДА планує перенести до парку “Перемоги” військову техніку з території Музею Великої вітчизняної війни, для звільнення нових територій на схилах Дніпра під забудову, - додає Новак. - Враховуючи, що на реконструкцію будуть витрачені чималі кошти, які до речі  сплачують до бюджету кияни – чому б не запитати в них, на що вони хотіли б їх спрямувати.

У фракції “УДАР” у Київраді зазначають, що пам’ять про загиблих воїнів не вимірюється кількістю і розміром встановлених пам’ятників.

“Треба було надати ветеранам та людям похилого віку, чиє нелегке дитинство випало на воєнні роки, можливість безкоштовного лікування в санаторіях, реальну, а не ефемерну допомогу, щоб вони відчули, що громада дбає про них. Чи  можливо ці кошти треба було вкласти в дітей - наше майбутнє, за яке віддали життя наші батьки та діди”, - пропонує Наталія Новак.

“Враховуючи, що наступного року на нас чекають вибори міського голови – то чи не чергове це «покращення» задля чергового святкового перерізання стрічок. Чи не так, пане Попов? Адже хто тільки не піарився на ветеранах війни і штучному патріотизмі”, - додає депутат.

Фракція «УДАР» у Київській міській раді вже направила депутатський запит до голови КМДА Олександра Попова, в якому, зокрема, вимагає надати роз’яснення з питань: чому не було вчасно поінформовано громаду міста Києва; чому не представлено проект виконання майбутніх робіт та які саме дії заплановано виконати для проведення реконструкції;  чому не представлено усіх необхідні дозвільні документи для проведення робіт у рекреаційній зоні міста; з яких джерел та яку суму коштів заплановано використати на виконання реконструкції парку «Перемога».

  16 Жовтня 2012 +Коментар | подобається