Останні події

На 215 окрузі столиці «ударівці» виловили вже другу газету з чорнухою проти Ігоря Опадчого

Вже в друге за день на 215 окрузі столиці «ударівці» виловили чорнушку газету проти партії «УДАР» та її кандидатів-мажоритарників. 

Нагадаємо, що зранку в п’ятницю на Троєщині представники виборчого штабу «УДАРу» відстежили склад, де зберігався 300-тисячний наклад газети «Столичные ведомости», спрямованої проти партії «УДАР». В газеті містилася відверто брехлива інформація про «УДАР» та київських кандидатів-мажоритарників, зокрема, кандидата по 215 виборчому округу Ігоря Опадчого.

Цього ж дня активістам «УДАРу» вдалося вилучили 1500 примірників іншої чорнушної газети проти «УДАРу» - під назвою «Опозиція». Газету випущено начебто організацією громадського спротиву «Юлі - волю». Автори агітки сконцентрували свої зусилля на поливанні брудом кандидата від «УДАРу» Ігоря Опадчого. В «УДАРі» зараз з’ясовують замовників цієї газети та готують звернення до правоохоронних органів.

Коментуючи ситуацію, Ігор Опадчий зазначив, що «наклеп на лідера партії та рейтингових кандидатів від «УДАРу» є свідченням того, що збільшення підтримки партії не дає спокою багатьом людям. Але я впевнений, що наші виборці – грамотні люди, і не піддадуться на ці провокації».

  12 Жовтня 2012 +Коментар | подобається