Останні події

У Києві розповсюджується фальшива газета з чорним піаром, спрямованим проти УДАРу

В усіх районах Києва на станціях метро величезним накладом (300 тисяч примірників) розповсюджується фальшива газета «Столичные ведомости» з чорним піаром проти партії УДАР Віталія Кличка, повідомляє прес-служба Київського міського виборчого штабу партії. 

У фальшивці змальовується абсолютно фантастична версія «змови проти опозиції в Києві», однак навіть людям далеким від політики очевидна брехливість і абсурдність викладених в ній фактів.   

Газета невипадково з’явилася під час фінального етапу переговорів між УДАРом та «Батьківщиною» про узгодження єдиних кандидатів по мажоритарних округах по Києву. Влада відчула, що вона може програти всі округи в столиці, незважаючи на велику кількість технічних кандидатів, широке застосування адмінресурсу та масового підкупу виборців.

Поява цього чорного піару на даному етапі вигідна лише владі та провладним кандидатам. Правляча партія неодноразово намагалася розсварити опозиційні сили між собою, а коли це не вийшло, вдалась до брудних методів боротьби. Також до появи фальшивої газети може бути причетна «молода команда» Черновецького, представники якої у випадку узгодження кандидатів програють свої мажоритарні округи, незважаючи на повне сприяння влади. Стиль цієї фальшивки дуже нагадує подібні продукти часів Черновецького. 

Брехня проти УДАРу поширюється в обгортці фальшивої, неіснуючої газети «Столичные ведомости», незареєстрованої в Державному реєстрі друкованих ЗМІ.  На виданні не вказані обов’язкові вихідні дані, передбачені Законом «Про вибори народних депутатів України». 

Відповідно до ч. 22 ст. 74 закону «Про вибори народних депутатів України» виготовлення і розповсюдження цієї фальшивки є незаконним. Такі дії мають ознаки кримінального злочину і караються до 5 років позбавлення волі, згідно ст. 157 та 159-1 Кримінального кодексу України.

УДАР звертається до прокуратури та міліції про вжиття заходів, щоб припинити поширення цієї фальшивої газети, сприяти її вилученню та провести відповідне розслідування.

Ми закликаємо киян повідомляти правоохороні органи і партію УДАР про місця, де розповсюджується ця «газета». Прихильники УДАРу вже допомогли вилучити кілька тисяч примірників фальшивок.

Ми сподіваємося, що агітатори, яких наосліп залучили до розповсюдження цієї фальшивки, відмовляться від цієї брудної та незаконної роботи.

  11 Жовтня 2012 +Коментар | подобається