Останні події

УДАР: Кампанія Пабата побудована на обмані й підкупі киян

«Використання адмінресурсу, обман і підкуп виборців є головними інструментами виборчої кампанії Олександра Пабата», – так кандидат від партії УДАР Віталія Кличка Сергій Федорченко оцінив виборчу кампанію свого головного виборчого конкурента по 219 виборчому округу в Святошинському районі Києва.

Як пояснив представник УДАРу, «Колишній подільник Черновецького приховує від киян, що саме він є єдиним справжнім кандидатом від влади по 219 округу. В той же час, на розкрутку виборчого рейтингу Пабата працюють усі ЖЕКи та комунальні служби району і без його особистої участі уже не обходиться жодне покращення благоустрою на окрузі».

«Пабат хоче переконати киян, що усі ці роботи, наприклад, фарбування дитячих майданчиків чи косметичний ремонт під’їздів є його персональною заслугою. Насправді ж – це прямий і щоденний обов’язок міської влади, а не тільки перед виборами, до того ж оплачений самими киянами при сплаті комунальних рахунків та податків» – підкреслив кандидат від УДАРу. 

Також за даними УДАРу, представники Пабата на окрузі розпочали прямий підкуп виборців, пропонуючи найбільш незахищеним людям пенсійного віку 400 грн за голос. 

«З чисельних повідомлень мешканців Борщагівки про такі факти, можна зробити висновки, що йдеться про масовий підкуп тисяч виборців. З цього приводу партія УДАР уже звернулася до прокуратури з проханням провести розслідування», – повідомив Федорченко.

Федорченко висловив сподівання, що «цього разу кияни зможуть «розкусити» обман, за допомогою якого Пабат та інші представники команди Черновецького намагаються пройти у парламент». 

«Якщо ми хочемо змінити наше життя на краще, то не повинні підтримувати політиків, які довели Київ до нинішнього плачевного стану. Влада хоче черговий раз відкупитися від людей, для того, щоб ще на п’ять років отримати право безкарно розкрадати країну. Ми не можемо дозволити себе обдурити!» – наголосив Федорченко. 

  10 Жовтня 2012 +Коментар | подобається