Останні події

Попов шукає виправдання непідготовленості до опалювального сезону

Своєю заявою про відсутність у Києва коштів, щоб розрахуватися за енергопостачання, Попов наперед шукає виправдання за непідготовленість комунального господарства до опалювального сезону. Так заступник голови фракції УДАР у Київраді Наталія Новак прокоментувала заяву голови КМДА про те, що в міста не вистачить коштів, щоб на 100% розрахуватися за енергопостачання з «Київенерго».

«Вже сьогодні від гарячої води відключені більше ніж 150 будинків, половина будинків на Борщагівці входять в опалювальний сезон без вікон і батарей в під`їздах, - зазначила джепутат. - Ми бачимо, що Попов нічим не відрізняється від Черновецького і вчергове завалює нібито «рідну» для нього сферу ЖКГ». 

«Рівень оплати мешканцями Києва житлово-комунальних послуг у вересні склав 99,71%, це один з найвищих показників по всій країні», - наголошує Новак. 

«Тому за відсутність тепла в оселі відповідає керівництво міста, а не його жителі. Якщо ж воно не може впоратися з щоденними проблемами міста - то ще до оголошення виборів повинне піти в відставку і звільнити місце більш компетентним людям». 

«Що стосується бюджетних установ (шкіл, садочків, лікарень), вони захищені статтею бюджету, отже навіть не може йти мови про нестачу коштів на розрахунок за опалення. Якщо Попов має на увазі невідповідність діючого тарифу реальним витратам з виробництва теплової енергії, то згідно діючого законодавства держава зобов’язана за рахунок державного бюджету відшкодувати витрати виробнику, - каже Наталія Новак. - Це вказує не тільки на неспроможність голови КМДА вирішити проблеми Києва на державному рівні, а й на фактичне банкрутство держави, у якої сьогодні відсутні кошти на покриття різниці, що може призвести до того, що Київенерго просто відключить київські будинки від тепла - як це було з гарячим водопостачанням цього літа»

  10 Жовтня 2012 +Коментар | подобається