Останні події

УДАР допоміг дитячим садочкам Києва

 

Благодійна організація «Фонд Сергія Федорченка» надала матеріальну допомогу двом дошкільним дитячим закладам.

До громадської приймальні кандидата від УДАРу Сергія Федорченка (округ 219) звернулися батьки дітей, що відвідують дитячі садочки №№ 516, 819. Батьки скардилися, що у дошкільних закладах не вистачає меблів, обладнання, дитячих майданчиків, іграшок тощо. 

Дитсадочкові №516 (вул. Зодчих, 50а) фонд УДАРівця віділив гроші, за які вихователі зможуть придбати шафки, лави, ігрове обладнання.

«Дитячий заклад виявився зовсім бідним. Як тут діти час проводять? Жах! Тут давно ні ремонт не проводився, ні меблі не закуповувалися, - ділиться враженнями Сергій Федорченко. - Я вирішив, що треба обов\\\'язково допомогти. Адже місцева влада давно не виділяє на нього коштів. Навіть на поточний ремонт, якого приміщення давно потребує».

Іншому початковому закладові, №819 (вул. Симиренка, 29а) також знадобилися кошти на меблі.

Тут фонд зміг кошти на придбання меблів, потрібних дитсадкові - стінок, дитячих столів та стільців, а також - іграшок та постільної білизни.

«Через те, що якісь чиновники крадуть гроші, діти в дитсадочках сидять у жахливих умовах. Усі ремонти здійснюються за рахунок батьків, але не так часто як потрібно - батьки й самі небагаті», - каже Сергій Федорченко.

 

  10 Жовтня 2012 +Коментар | подобається