Останні події

УДАР вимагає припинити масовий підкуп виборців на 219 окрузі

За повідомленням мешканців столичної Борщагівки (219 виборчий округ), в їх мікрорайоні проводиться масовий прямий підкуп виборців представниками провладного кандидата Олександра Пабата 

Про це повідомляє прес-служба Київського міського виборчого штабу партії УДАР.

Технологія підкупу наступна: до громадян приходять додому і за голосування за Пабата пропонують 150 грн одразу та ще 250 обіцяють виплатити після голосування. При цьому просять від виборців паспортні дані, а людям похилого віку кажуть, що на виборчу дільницю їм приходити не потрібно.

УДАР звертається до МВС і прокуратури розслідувати ці факти правопорушення і притягнути до відповідальності причетних осіб. 

Нагадаємо, частина 13 статті 74 Закону «Про вибори народних депутатів України» прямо забороняє проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям коштів або інших матеріальних цінностей і супроводжується закликами голосувати за певну партію чи кандидата у депутати. Кримінальний Кодекс (ч.3 статті 157) передбачає покарання за такі дії - до 5 років позбавлення волі. 

Як зазначив кандидат в народні депутати від УДАРу по 219 виборчому округу Сергій Федорченко, ця ситуація з підкупом виборців показує, що у кандидатів від нинішньої влади не залишилося жодних чесних аргументів для отримання підтримки людей на виборах, тому вони вдаються до нечесних. 

Федорченко закликав киян в жодному випадку не продавати свій голос, якщо вони хочуть, щоб ситуація в Києві та в Україні в цілому змінилася на краще: \"Влада хоче черговий раз відкупитися від виборців, для того, щоб ще на п’ять років отримати право безкарно розкрадати країну. Ми не можемо дозволити себе обдурити!\" 

  9 Жовтня 2012 +Коментар | подобається