Останні події

Соцопитування: єдиний кандидат від УДАРу та «Батьківщини» має всі шанси перемогти Олеся Довгого

Об\'єднавшись, опозиційні сили мають реальну можливість перемогти представників «молодої команди Черновецького» на київських мажоритарних виборах. Так прокоментував результати соціологічного опитування по 214 виборчому окрузі у Києві Віктор Чумак, кандидат від політичної партії УДАР по даному округу.

 Згідно опитування Київського міжнародного інституту соціології у 214 виборчому окрузі у Києві, проведеного 23-30 вересня 2012 року, найбільше прихильників мають такі кандидати: Олесь Довгий — 21,3 %, Віктор Чумак (партія УДАР) — 14,9 %, Юрій Ганущак (ВО Батьківщина) — 6,8%.

 Віктор Чумак звернув увагу, що згідно результатів соціологічного опитування, оприлюдненого КМІС,  на кінець вересня він та  Юрій Ганущак, який є кандидатом у 214 окрузі від ВО «Батьківщина», разом вже мають рівень підтримки, який дещо випереджає рейтинг Олеся Довгого, основного кандидата від нинішньої влади.

«Я впевнений, що ВО Батьківщина та УДАР найближчим часом зможуть узгодити спільні кандидатури у мажоритарних округах, принаймні, я роблю все для того, аби ці переговори були результативними для нашого округу. У цьому випадку у нас з\'являється 100%-й шанс на перемогу».

Звертає увагу той факт, що динаміка нарощення підтримки Віктором Чумаком є найбільшою порівняно з усіма його конкурентами. В той час як рейтинг Віктора Чумака протягом останнього місяця зріс більше ніж в два рази (з 7,3 % до 14,9 %), рівень підтримки його головного конкурента — Олеся Довгого — з кінця серпня по кінець вересня зріс лише трохи більше за розмір статистичної похибки (18,3% — 21,3%).

Якщо ж брати до уваги результати опитувань, які КМІС проводив ще до початку виборчої кампанії (поширені інтернет-виданням «Форум» 4 жовтня), виявляється, що насправді підтримка Олеся Довгого за останні три місяці впала — з 31,2% наприкінці червня до 21,3% на кінець вересня. Це може свідчити про суттєву переоцінку багатьма виборцями округу свого ставлення до найближчого соратника Черновецького.

  8 Жовтня 2012 +Коментар | подобається