Останні події

«Гречку візьму, а проголосую за «УДАР»

Чим ближче до виборів, тим нахабніше поводять себе мажоритарні кандидати від влади, які не можуть розраховувати на реальну прихильність виборців. А тому і роблять ставки на підкуп електорату та його безпосереднє залякування. І те і інше запроваджують за підтримки адміністративного ресурсу. І що дивно: з одного боку бабусь хочуть підкупити, а з іншого, коли ті агітують проти ПР – залякують їх міліцією, приїжджаючи прямо за адресою проживання.

Та все ж ставку роблять саме на підкуп: на гречку та олію, які, на думку провладних кандидатів, повинні змусити людей похилого віку віддати свій голос за майбутню тушку, що згодом без вагань може проголосувати в парламенті не лише за зниження соціальних гарантій а й за повну платну медицину для цих же пенсіонерів.

Ось тільки сьогодні ці кандидати не доносять до малозабезпеченого електорату свою справжню мету: втрапити до парламенту і отримати пожиттєве забезпечення, а також лобіювання власних інтересів. Вони переконані – пенсіонери дуже примітивні особи, яким що й потрібно, так це - гречка перед виборами та сто гривень.

Насправді ж люди вже навчені гірким досвідом. І приклад підкупу виборців, що відбувся на день похилого віку у кінотеатрі «Кадр» тому – стовідсоткове підтвердження.  Пенсіонери, яких запросила Ольга Арканова –Чорна – кандидат від партії регіонів, були не занадто задоволені тим, що під виглядом вітання зі святом їм вкотре видавали продпайок, як під час війни, а при цьому ще й агітували за провладну кандидатку.

Та найцинічніше те, що кандидатка від влади не могла не знати про те, що саме у кінотеатрі «Кадр» розташовано штаб «УДАРУ». А отже вона, незважаючи на те, що підкуп виборців це – порушення закону, відкрито на це йшла, чудово усвідомлюючи, що представники партії «УДАР» це бачитимуть і фіксуватимуть. А така нахабність говорить про те, що ця особа взагалі не турбується про жодне покарання, оскільки відчуває за спиною адміністративний ресурс від партії влади, для якої порушення закону справа легка.

Проте агітатори «УДАРУ» не розгубились. Вони, побачивши людей похилого віку, що йшли через центральний вхід кінотеатру, підходили до них, агітували і … отримували додаткових симпатиків партії, адже більшість з пенсіонерів констатували: гречку візьму, а проголосую за «УДАР».

На жаль, влада так і не усвідомила, що людям вже не потрібні подачки до виборів. Вони хочуть докорінних змін, яких ця влада надати не може. І ті 64 особи, які прийшли до кінотеатру «Кадр», і яких потому тишком-нишком випускали через чорний хід з пайками, теж усвідомлюють, що ще одна подачка від провладного кандидата їхнього життя не покращить.

Щоправда, сама пані Арканова цього не розуміє і розуміти не хоче. Вона першого жовтня вирішила спробувати підкупити більшість пенсіонерів, тож влаштувала атракціон щедрості не лише у кінотеатрі «Кадр», а й у кінотеатрі «Жовтень». І все це – під патронатом Подільскої адміністрації. Так що той адміністративний ресурс, який, як говорить влада, вона не застосовує, - працює. 

  6 Жовтня 2012 +Коментар | подобається