Останні події

«УДАР» допоможе солом’янцям

Рена Назарова бере під особистий контроль вирішення комунальних проблем району

Рена Назарова, кандидат у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі №222 від партії «УДАР», просить позитивно вирішити питання проведення каналізації у приватний сектор Солом’янського району, зокрема на вул. Постова, Кар’єрна та Паустовського.

Цей приватний сектор знаходиться у десяти хвилинах їзди від центру столиці. Жителі даного мікрорайону більше ніж півстоліття мріють про проведення каналізації біля свої будинків. У кожному дворі поруч з сучасним будинком, гарно обладнаним двором, обов’язково знаходиться вигрібна яма. Жителі намагаються економити воду, адже виклик машини для очищення ями коштує 200-300 гривень. Середньостатистична сім’я викликає машину 2-3 рази на місяць.

Два роки тому на Постовій та сусідніх з нею вулицях почали прокладати центральну каналізацію. Радощі мешканців Солом’янського району виявились марними, адже каналізація до кінця так і не була прокладена. 

«За якимись планами ми, виявляється, підключені до каналізації. Наступні відповіді були, що ми знаходимось у першій черзі, потім у другій, а згодом, що кошти виділені лише на папері. Нас цікавить лише одне: коли влада зверне на нас увагу?», - обурюється Олексій Фоменко, житель вулиці Постова.

Солом’янцям обіцяють, що каналізацію підведуть, одразу, як з міського бюджету виділять кошти. Утім, якщо в 2011 році на потреби жителів Караваєвих дач виділили один мільйон гривень, замість необхідних – шести, то у програмі соціально-економічного розвитку столиці на 2012 рік – для солом’янців не закладено ні копійки. 

«У нас немає грошей, ми вам співчуваємо. Але каналізації у вас не буде», - сказав Андрій Лапань, перший заступник голови Солом’янської адміністрації.

Більше п’ятисот сімей місцева влада так і залишила жити без каналізації, кинула їх на призволяще, сам на сам з їх комунальним лихом. Рена Назарова вважає, що подальше затягування вирішення  цього питання неможливе. 

«Влада повинна виконувати свої зобов’язання, а не бідкатися, що у неї немає грошей! Тому ми беремо це питання під особистий контроль і зробимо все, щоб повернути місцеву владу обличчям до людей!», - наголосила Рена Назарова.

  6 Жовтня 2012 +Коментар | подобається