Останні події

Пенсійна реформа - не для трудового народу

З початком жовтня зустрічі  кандидата в народні депутати по 223-му одномандатному виборчому окрузі Руслана Брицького перемістилися на  вулиці та майданчики житлового масиву  Нивки.  Вся  його команда підтримки активно працює при підготовці цих зустрічей.  Агітатори  розмовляють  з  жителями  мікрорайону,  пропонують  агітаційні матеріали:  листівки,  буклети, газети.   А  поскільки  ім’я Руслана Брицького відоме в Шевченківському районі столиці, то виборці  охоче спілкуються  з агітаторами,  розпитують  про біографію та програму кандидата в народні депутати, запрошують у свої двори для зустрічі та висказують свої побажання. Особливу симпатію виборців  викликає той факт, що Руслан Брицький  іде на вибори  при підтримці партії «УДАР» Віталія Кличка.

На одній із таких зустрічей на вулиці Щербакова 44А чи не основним питанням виборців була тема Пенсійної реформи, котру  провела існуюча влада два роки тому. Головне в цій реформі було значне підвищення пенсійного віку для жінок  - погодьтеся, що таке значне підвищення  віку виходу на пенсію – від 55 до 60 років дуже боляче  відбилося на настроях населення. Крім того, значно розчарувала працюючих  і система нарахування пенсій – чомусь  бувші  керівники  підприємств та чиновники отримують  пенсії в разів десять вищі від мінімальної, а працівники, які створювали матеріальні блага, стояли за станками та  працювали на полях  отримують скромну тисячу гривень. На цьому реформування пенсійної системи закінчилося, а такі поняття, як формування та розвиток недержавних пенсійних фондів, розвиток пенсійного страхування  залишилося на початковому рівні.

Руслан Брицький розповів, якою бачить пенсійну систему партія «УДАР». Основною альтернативою існуючим проблемам солідарної пенсійної системи є запровадження механізму індивідуальних накопичувальних пенсійних рахунків. Сильною стороною індивідуальних накопичувальних пенсійних рахунків є встановлення зв’язку між тим, скільки пенсіонер заощадив, і тим, скільки він отримує.

Держава виступає гарантом виплати накопичених коштів та виконує функції нагляду за механізмами накопичення на рахунках пенсіонерів 

Крім цього, держава також несе відповідальність за підтримання рівня добробуту пенсіонерів вище рівня бідності. Хоча індивідуальні накопичувальні рахунки повинні стати основою пенсійного забезпечення, держава залишається гарантом мінімального рівня добробуту.  

В процесі поступового відходу від солідарної системи держава повинна відокремити заощадження на індивідуальних пенсійних рахунках від солідарних зобов’язань і при цьому продовжувати фінансувати поточні пенсії у повному обсязі.

Але для змін в пенсійному та соціальному забезпеченні  потрібні зміни в політичному керівництві, потрібні нові люди, нові ідеї, нова енергія. І це все може дати нашій країні політична партія «УДАР».

  6 Жовтня 2012 +Коментар | подобається