Останні події

УДАР: працівників київського метро змушують голосувати за Партію регіонів

УДАР звернувся в прокуратуру через тиск на працівників Київського метрополітену, яких змушують голосувати за Партію регіонів.

До громадської приймальні партії УДАР зателефонували кияни та повідомили про те, що в КП «Київський метрополітен» збирають підписи під зобов’язаннями підтримати Партію Регіонів та проголосувати за неї 28 жовтня 2012 року. 

Особи, які збирають підписи, обіцяють працівникам комунального підприємства надати кошти у розмірі 150 грн. кожному, хто поставить свій підпис на підтримку Партії регіонів та погрожують неприємностями по роботі тим, хто підпис не поставить.

Як повідомили працівники метрополітену, на час звернення вже було зібрано близько 2000 підписів. Люди обурені, однак побоюючись звільнення з роботи відмовляються свідчити перед правоохоронними органами. 

Партія УДАР звернулась до прокурора міста Києва з вимогою розслідувати порушення закону, адже здійснюється відразу два правопорушення: непрямий підкуп виборців та застосування адмінресурсу. Також ми звернулись до керівництва Метрополітену з вимогою припинити порушення закону про вибори на комунальному підприємстві. 

Подібний тиск на працівників державних підприємств здійснюється по всій країні, і, якщо залишити це без уваги – люди будуть позбавлені права вибору. УДАР нагадує про кримінальну відповідальність за порушення закону та закликає громадян не піддаватись на шантаж керівництва, а голосувати згідно своїх переконань. 

  5 Жовтня 2012 +Коментар | подобається