КИЇВСЬКА МІСЬКА МІСЦЕВА ОРГАНІЗАЦІЯ
Останні події

УДАР радить киянам як не допустити незаконної забудови

 

Народний депутат Кирило Куликов консультував мешканців Позняків, що робити, коли на їх дворі раптом з\'явиться незаконний будівельний майданчик

Мешканці будинку 1-Б, що на проспекті Григоренка, звернулися до народного депутата  з проханням не допустити зведення багатоповерхівки впритул до їх будинку. З цього приводу Кирило Куликов зустрічається з жителями мікрорайону вже втретє, тож приніс гарні новини. 

По-перше, КМДА надіслала депутатові офіційний документ, який свідчить про те, що термін оренди товариством «В-Груп» земельної ділянки, де планується будівництво, стікає у грудні цього року. І враховуючи те, що місцеві мешканці виступають проти забудови, договір про подовження оренди не готувався.

Відтак люди мають законне право не допустити будівництва 25-типоверхового будинку на прилеглій території житлового будинку.

«Головне ваше завдання зараз – пильнувати, щоб вашу земельну ділянку не обгородили, не почали копати котлован, - сказав мешканцям  дому № 1-Б Кирило Куликов. – Хоча закон на вашому боці, на жаль, забудовники часто знаходять обхідні шляхи, аби досягнути своєї мети. Разом вам буде під силу протистояти шахраям. Тож консолідуйте свої сили. Я – з вами!»

Зараз м ешканці мікрорайону готують колективне звернення до КМДА з проханням не продовжувати договір оренди товариством «В-Груп» земельної ділянки поруч з їхнім будинком.

 

  4 Жовтня 2012 +Коментар | подобається