Останні події

УДАР радить киянам як не допустити незаконної забудови

 

Народний депутат Кирило Куликов консультував мешканців Позняків, що робити, коли на їх дворі раптом з\'явиться незаконний будівельний майданчик

Мешканці будинку 1-Б, що на проспекті Григоренка, звернулися до народного депутата  з проханням не допустити зведення багатоповерхівки впритул до їх будинку. З цього приводу Кирило Куликов зустрічається з жителями мікрорайону вже втретє, тож приніс гарні новини. 

По-перше, КМДА надіслала депутатові офіційний документ, який свідчить про те, що термін оренди товариством «В-Груп» земельної ділянки, де планується будівництво, стікає у грудні цього року. І враховуючи те, що місцеві мешканці виступають проти забудови, договір про подовження оренди не готувався.

Відтак люди мають законне право не допустити будівництва 25-типоверхового будинку на прилеглій території житлового будинку.

«Головне ваше завдання зараз – пильнувати, щоб вашу земельну ділянку не обгородили, не почали копати котлован, - сказав мешканцям  дому № 1-Б Кирило Куликов. – Хоча закон на вашому боці, на жаль, забудовники часто знаходять обхідні шляхи, аби досягнути своєї мети. Разом вам буде під силу протистояти шахраям. Тож консолідуйте свої сили. Я – з вами!»

Зараз м ешканці мікрорайону готують колективне звернення до КМДА з проханням не продовжувати договір оренди товариством «В-Груп» земельної ділянки поруч з їхнім будинком.

 

  4 Жовтня 2012 +Коментар | подобається