Останні події

Народний депутат змусив КМДА встановити світлофор на аварійній ділянці

У Бортничах на перехресті, яке можна було переходити, лише тричі перрехрестившись, нарешті встановили світлофор.

Народний депутат Кирило Куликов отримав звернення мешканців Бортничів, які попросили посприяти у встановленні світлофора в Дарницькому районі на розі вулиць Леніна, Автотранспортної, Переяславської, Будьонного. 

На цьому перехресті інтенсивний рух автомобільного транспорту вранці та увечері. Батьки та діти, які йдуть на роботу, до школи чи дитсадка, ризикують власним життям через відсутність світлофора. В навколишніх будинках мешкає багато сімей із дітьми, людей похилого віку, інвалідів.

Кирило Куликов, розуміючи критичність ситуації, направив депутатське звернення до Олександра Попова. Крім того, під час особистої зустрічі з очільником КМДА, народний депутат домігся видання розпорядження голови КМДА вирішити це питання.

Відповідно до цього розпорядження, 28 вересня відбулося відкриття світлофора в Бортничах.

Але далі розпочалось передвиборче шоу окремих кандидатів. Щойно будівельна бригада почала встановлювати світлофор, відразу до нього набігли агітатори І. Баленка, С.Кримчака, які почали роздавати інформацію про те, що це нібито заслуга їхніх кандидатів.

Також, від імені цих кандидатів (!) збирали кошти з мешканців Бортничів нібито на встановлення світлофора. Таким чином махінатори видурили у людей понад 120 тисяч гривень. А світлофор, до речі, встановлено виключно за кошти міського бюджету.

Кирило Куликов за інформацію та фактами, наявними в ошуканих мешканців Бортнич, готує депутатське звернення до Генпрокурора України з проханням перевірити діяльність вищезазначених кандидатів, з’ясувати, чи був у їхніх діях склад злочину, та притягнути винних до відповідальності.

  4 Жовтня 2012 +Коментар | подобається