Останні події

Будівництво швидкісного трамваю не вирішить транспортну проблему Троєщини

«Вирішити транспортну проблему Троєщини можна, лише проклавши туди  лінію метр, і тому реконструкція швидкісного трамвая – це викинуті на вітер кошти. Це показують елементарні розрахунки. Швидкісний трамвай перевозитиме до 10 тисяч пасажирів, тим часом як на Троєщині живе більше 300 тисяч людей. Тим часом, реконструкція трамваю хоч і коштує в рази дешевше, ніж побудова метро, обійшлася місту приблизно в 400 млн.грн., що складає майже половину бюджету Києва на капітальні витрати цього року». Так Валентина Сокур, кандидат від УДАРу, член Громадської ради Деснянського району Києва, прокоментувала завершення реконструкції швидкісного трамваю на Троєщині, який планують здати в експлуатацію до кінця цього року. 

«Попов та київська влада загалом не розуміють проблем троєщинців та пропонують завідомо провальні проекти. Справа тут не лише в тому, що при будівництві метро проект швидкісного трамваю помре, головна проблема полягає в незручності самого маршруту трамваю. Так, згідно проекту, для того, щоби дістатися до метро Петрівка, жителям Троєщини спочатку потрібно дочекатися трамваю, згодом пересісти на кільцеву електричку і вже нею доїхати до станції метро Петрівка», - каже кандидат. 

«Можливо, на папері такі розрахунки виглядають добре, але в реальності можна прогнозувати, що трамваєм будуть користуватися лише мешканці найбільш віддалених вулиць. Адже для того, щоб дістатися до метро, їм потрібно буде зробити дві пересадки, зараз же можна доїхати напряму маршруткою чи автобусом. Тим більше, що кільцева електричка і досі залишається не надто популярною у жителів міста, і за результатом одного з опитувань кияни визнали її збитковим піаром Попова», - переконана Сокур. 

Швидкісний трамвай мав би перспективи на Троєщині, якби він віз її жителів напряму до лінії метрополітену. Наразі ж складається враження, що його будівництво продиктовано не здоровим глуздом, а бажанням попіаритись перед виборами, пафосно перерізавши стрічку на новому об’єкті та намаганням якнайшвидше освоїти бюджеті кошти. А жителям Троєщини і надалі залишається чекати давно обіцяного метро. 

  2 Жовтня 2012 +Коментар | подобається