Останні події

Віталій Кличко: Нинішній владі вигідно мати «ручного мера» у столиці

Зміни у столиці неможливі без змін у державі та системної роботи з виправлення ситуації, яка на сьогодні склалася у Києві. Під час зустрічі з громадою столиці у Подільському та Святошинському районах лідер «УДАРу»  Віталій Кличко поспілкувався з місцевими жителями, відповів на запитання та представив кандидатів у народні депутати від «УДАРу» у мажоритарних округах. 

Відповідаючи на запитання, чому партія «УДАР» іде до Верховної Ради і як це вплине на зміни ситуації в столиці, політик сказав:  «Проблеми, які є в Києві, неможливо вирішити без змін у державі – бо ці проблеми пов’язані. На сьогодні ми бачимо, що влада робить усе можливе, щоб відволікти увагу мешканців Києва від реальних проблем, роздмухуючи вразливі теми на державному рівні. А на проблеми житлово-комунальної сфери, транспорту, інфраструктури та інші просто не звертає уваги. Ми боролися і захищали інтереси киян у міській раді столиці і ми продовжимо боротися за Україну у Верховній Раді». 

Віталій Кличко нагадав, що влада під будь-яким приводом затягує позачергові вибори у Києві, тому що існуючий стан справ її влаштовує. У столиці склалася парадоксальна ситуація, коли Києвом одноосібно керує призначений владою голова міської адміністрації. Лідер «УДАРу» додав, що влада робить усе можливе, щоб ця ситуація залишилася незмінною, адже їй вигідно мати «ручного мера», який слухняно виконує вказівки згори.

«У столичної громади вже не залишилося землі – вона давно у приватній власності. Київська влада давно роздала усі землі за корупційними схемами. Повертати ці землі можливо лише через суд, однак суди в нашій країні виконують ті вказівки, які «спускає» їм Банкова. Ми вже неодноразово судилися проти Черновецького та його «молодої команди», однак не зважаючи на те, що влада офіційно заявила, що Черновецький вкрав 70 мільярдів гривень, наш «видатний» мер продовжує подорожувати до Марокко, Ізраїлю та інших країн світу», – розповів Віталій Кличко.

Лідер «УДАРу» зазначив, що його політична партія вже розробила ряд антикорупційних програм, які будуть втілені в життя не лише у столиці, а й по всій Україні. 

  1 Жовтня 2012 +Коментар | подобається