Останні події

Лідер партії «УДАР» подарував кілька сотень книжок столичній бібліотеці

В рамках акції «Подаруй книгу» лідер партії «УДАР» Віталій Кличко відвідав публічну бібліотеку імені Лесі Українки в столиці та подарував закладу кілька сотень книжок.

Всеукраїнська акція, яку \"УДАР\" проводить вже вдруге, тривала тиждень. Активісти партії зібрали кілька тисяч книжок по всій Україні і сьогодні передали їх у бібліотеки, лікарні та інші заклади, які не мають змоги поповнювати фонди за рахунок бюджетних коштів.

За словами Кличка, читати книжки вкрай важливо, бо в них сконцентрований досвід та мудрість багатьох поколінь. Сам політик зізнався, що через напружений графік часу на читання не завжди вистачає, тому він дуже цінує години, які проводить в перельотах та переїздах, бо може присвятити їх книгам. «Коли летиш між континентами, телефон не працює 6-9 годин. Можна взяти хорошу книжку і отримати від неї максимальне задоволення», - говорить Кличко.

Лідер «УДАРу» переконаний, що сьогодні необхідно мотивувати молодь до читання книжок.

«У молодих людей має бути зацікавленість читати. Молодь все більше часу проводить в соціальних мережах, дивиться телевізор або ходить в кіно, таким чином отримує більше візуальної інформації і мінімально читає. Кінофільми – це добре, але жоден фільм не зрівняється з книгою за рівнем емоцій та захоплення сюжетом».

Під час візиту в Одесу Віталій Кличко вже передав збірку своїх улюблених книжок на потреби одеських бібліотек. Мета благодійної акції “УДАРу” “Подаруй книгу”– привернути увагу до проблем українського книговидання та стану бібліотечної справи в Україні.

  30 Вересня 2012 +Коментар | подобається