Останні події

Країні потрібні нові політики

Часом перевірено, що найкраща реклама, найкращі рекомендації - це інформація, що безпосередньо передається від людини до людини. Наш народ досить консервативний у своїх уподобаннях, тому така передача інформації найнадійніша. Рекомендації свого знайомого кожен з нас довіриться більше,  ніж найдорожчій рекламі. Тому і про кандидата в народні депутати по 223-му одномандатному округу Руслана Брицького інформація вже розповсюдилася по всьому району.

Результатом щоденних зустрічей є те, що за такий короткий термін – один місяць з початку передвиборних перегонів — він вже добре знайомий  жителям Шевченківського району. Зустрічі, які він проводить з виборцями, поради та дієва консультативна  допомога жителям району - це ті складові, які  слугують  джерелом позитивної інформації про людину.

Двадцять п’ятого вересня на вулиці Лук’янівській проходила зустріч Брицького з жителями навколишніх будинків. І, на відміну від інших зустрічей, тут прозвучали не тільки вже традиційні питання про комунальні послуги та підвищення тарифів, а й про роботу діючої Верховної Ради, і про політику партії «УДАР». 

Жителі цікавилися програмою «УДАРу» та програмою кандидата Брицького. І одностайною була думка присутніх на зустрічі – країні потрібні нові політики: молоді, чесні, порядні професіонали. Потрібні політики - патріоти країни, міста, села, які внесуть нову енергію в розвиток держави Україна. 

  28 Вересня 2012 +Коментар | подобається