Останні події

Кияни невдоволені комунальними службами міста

Щомісяця жителі Шевченківського району Києва перераховують в казну міста близько 15 млн грн. на утримання прибудинкових територій. Очікуючи, зрозуміло, від комунальних служб відповідного результату. 

А що насправді вони бачать щодня біля своїх будинків: розкидане навколо коконтейнерів сміття, розбиті прибудинкові дороги і тротуари. Через що потрібні гумові чоботи, аби пройти подвір\'ям після дощу - вода вкриває ями та вибоїни.

Про ці та інші проблеми комунального господарства, про напівзруйновані дитячі майданчики, про відсутність гарячої води в квартирах впродовж місяця і більше та про інші питання розповідали жителі будинків на вулицях Кравченка, Білоруській та Лук’янівській, де цього тижні проходили зустрічі з виборцями кандидата в народні депутати по 223-му одномандатному виборчому округу Брицького Руслана Михайловича. 

Якщо провести прості підрахунки, стане зрозуміло, що за гроші, сплачені мешканцями району лише за один місяць, можна прокласти близько 80 кілометрів тротуару. 

Уявляєте, скільки крадуть у нас міські чиновники? Куди розпорошується міський бюджет? Сьогодні ми не в змозі відігнати чиновників від «корита» міського та районного бюджетів. Але ми будемо боротися за те, щоб у місті було забезпечено громадський контроль за діяльністю влади, створено систему публічної бюджетної звітності, щоб кожен чиновник пам’ятав, що за свої дії він відповість.

  27 Вересня 2012 +Коментар | подобається