Останні події

Київська влада не лише знищує історичні пам’ятки, але й хоче заробити на цьому

«Київська громада так і не почула звіт КМДА щодо реставрації Андріївського узвозу. Навесні цього року кияни спостерігали там масштабні роботи, що більше нагадувало Київ після бомбардування. Але ми так і не знаємо, куди пішла маса бюджетних коштів. І сьогодні влада не лише знищує історичні пам’ятки, але й хоче заробити на цьому». Так депутат Київради від партії УДАР Андрій Странніков прокоментував інформацію про чергову реставрацію Андріївського узвозу, яка буде проходити з вересня 2012 року по серпень 2013-го.

«Нагадаю, що на початку червня цього року київська влада пафосно відкрила відреставрований Андріївський узвіз, хоча вже тоді було очевидно, що роботи виконані недбало і не до кінця. Це підтвердилось на наступний день, коли відразу після презентації вулиці на ній прорвало водопровідну трубу», - каже депутат.  

Ремонтні роботи на Андріївському тоді проводила фірма «Український будівельний союз» і на це пішло близько 35 млн. грн. бюджетних коштів. Однак замість того, щоб спитати несумлінного виконавця за погано виконану роботу, влада вирішила «покарати» його ще одним замовленням на реконструкцію Узвозу, на яку тепер піде майже 40 млн.грн.

«Практика надання замовлень «своїм» фірмам – типова корупційна схема всіх можновладців. Але, що найбільше вражає – влада і надалі «покращує» історичні пам’ятки, не спитавши думку громадськості й продовжує знищувати архітектурне обличчя міста. Фракція «УДАР» вимагає прозвітувати за потрачені на реставрацію кошти і припинити практику непрозорого вибору виконавців реставраційних робіт», - говорить Андрій Странніков.

  26 Вересня 2012 +Коментар | подобається