Останні події

Мажоритарники від влади: як не з’їм, то понадкушую

Скільки б не говорили про гречку, підкуп виборців, провладні кандидати й надалі переконані, що найліпший шлях до отримання голосу на дільниці – знайти дорогу  до шлунку та кишені виборців. 

Ось провладні кандидати і продовжують напрацьовану схему: пускають своїх людей по квартирах, випитують, чи живуть у оселях інваліди та пенсіонери, наче не розуміють, що обділені богом і державою люди не завжди продажні, а деякі з них можуть агітаторів, що відверто намагаються підкупити виборців, навіть спустити зі сходів.

В Оболонському районі, на 217 окрузі, з запізненням, але з такою ж монотонністю, підкупом виборців почав займатись Вадим Столар - народний депутат VI скликання, член Партії регіонів, який видає себе за безпартійного. Принаймні, про це говорять ті його представники, що ходять поміж будинками і без будь-якого сорому розпитують у мешканців, яка з бабусь у їхньому будинку найактивніша, яка може пройти по будинку і роздати продпайки.

На звинувачення у підкупі виборців, представники пана Столара відповідають банально: треба якось жити. Але вся проблема у тому, що якось, це якраз погано, і якщо люди і надалі будуть продавати свої голоси, то ніколи не бачитимуть ні пристойної пенсії, ні нормального медичного обслуговування.

Представників Столара такі доводи – не обходять. Зважаючи на те, що вже наступного дня, після пошуку потрібної «пенсіонерки», одна з жіночок почала ходити квартирами і збирати інформацію про пенсіонерів та інвалідів для роздачі гречки, свою «продажну пенсіонерку» Столар знайшов. А от оболонці, що вони думають? Невже те, що Столар роздає пайки та не повідомляє, що є представником Партії регіонів, може дати йому шанс на голоси виборців? Як не крути, але розумієш, що такі як цей мажоритарщик ідуть кандидатами лише заради крадійства голосу виборця, аби він не дістався, іншим політичним опонентам. А вкрадений голос – пустий голос. І про це треба пам’ятати, заходячи до кабінки голосування.

  25 Вересня 2012 +Коментар | подобається