Останні події

Чергова реорганізація медицини в Києві не повинна привести до закриття медичних закладів

«Існує загроза, що під вивіскою реорганізації медичної сфери влада планує закрити частину поліклінік, як це вже було в інших регіонах України. Тому, замість чергових незрозумілих реформ влади, потрібно нарешті забезпечити фінансування медичних закладів в Києві на належному рівні». Так депутат Київради від партії УДАР Марія Іонова прокоментувала наміри КМДА створити на базі поліклінік центри первинної медичної допомоги та діагностичні центри, які діятимуть під різними юридичними особами. 

«Так звана медична реформа в Києві перетворилась на розбазарювання коштів з незрозумілим результатом», говорить депутат. - Адже замість створення амбулаторій сімейної медицини можна було б відремонтувати добру половину столичних поліклінік». 

 «Не дивно, що переважна більшість киян не підтримує нововведення у медичній сфері, адже складається враження, що кінцеву мету реформи не розуміють не тільки жителі Києва, але й самі її творці. 

«Удар» виступає проти запровадження медичної реформи без громадського обговорення. Кияни не повинні страждати через те, що влада вирішила зробити експерименти у медичній сфері і в якості пілотного майданчика вибрала наше місто. Такі нововведення потрібно заморозити.

  25 Вересня 2012 +Коментар | подобається