Останні події

УДАР відстоює озеро Тельбін

 «Тельбін - не майданчик для будівництва» - під таким гаслом 22 вересня пройшла акція проти забудови прилеглої до озера Тельбін території. Ініціаторами акції стали УДАРівці Дніпровського району міста Києва.

Акція відбулась біля паркану забудовника ТОВ «Аквапарк». Це ділянка озера Тельбін, за яку вже тривалий час йде боротьба між забудовником і мешканцями мікрорайону Березняки. Всі охочі намалювали на паркані те, що хотіли б бачити за ним. 

Найбільш активну участь узяли діти, які малювали на зеленій огорожі те, чого критично бракує району і всьому Києву: спортивні й дитячі майданчики, парки і сквери. 

На акцію завітав і депутат Київради від партії УДАР Андрій Странніков, який неодноразово надавав депутатські запити про скасування рішення Київради передачі земельної ділянки під будівництво. 

Фракція парії УДАР, протестуючи проти будівництва, неодноразово вносила проект на розгляд Київради. Але, як і попередні три рази, голосування було провалено завдяки провладним депутатам колишній «молодій команді» Черновецького.

Свого часу територія відводилась під будівництво аквапарку. А замість потрібної людям рекреаційної зони й обіцяного аквапарку біля самісінького озера можуть вирости ще три тридцятиповерхові будинки.

Експерти вважають, що будівництво будь-яких споруд на даній територій може стати загрозою існування озера.

Згідно з рішенням Київради від 10.07.2003 №638 – 5/798 було вирішено передати ТОВ «Аквапарк» земельну ділянку площею 4,83 га в довгострокову оренду на 25 років. 

Але мешканці Березняків переконані, що реконструкція відпочинкової зони, на яку, за сприянням фракції «УДАР» цього року Київрада виділила фінансування, не буде ефективною без заборони рішення про будівництво.

Нагадаємо, що 21 квітня цього року Віталій Кличко висадив разом з березняківцями алею каштанів над озером. А вже сьоодні ведеться активна будівельна робота з відновлення паркової зони Тельбін.

  24 Вересня 2012 +Коментар | подобається