Останні події

УДАР оскаржить рішення Київради про приватизацію Гостинного двору

«Фракція партії УДАР звернеться до прокуратури м. Києва з вимогою винести протест на рішення Київради щодо Гостинного двору. Ми підтримуємо активістів, які вже не перший місяць виступають проти передачі культурної пам’ятки приватній структурі і разом з ними не дозволимо в черговий раз «покращити» наше місто». Так заступник голови фракції УДАР у Київраді Наталія Новак прокоментував вчорашнє голосування Київради про виділення земельної ділянки для реконструкції Гостинного двору.

Депутат наголошує, що за «здачу» Гостинного двору відповідальний особисто Олександр Попов і його запевнення киянам про те, що ця пам’ятка архітектури не змінить свого цільового призначення, стала черговою невиконаною обіцянкою влади: «Андріївський узвіз, будівництво біля Софії Київської та біля метро «Театральна», по всіх цих об’єктах влада обіцяла розібратися і вирішити проблему. Однак, на практиці нищення культурних об’єктів іде такими самими темпами як за «космічного» Черновецького». 

«Проблема полягає в тому, що головний орган самоврядування Києва став обслуговуючим придатком КМДА, а всі рішення приймаються лише в кабінеті Попова. Тому в Києві й не припиняються численні протести проти незаконних забудов, що наміснику з Банкової насправді байдуже до потреб та інтересів киян». 

«Ситуацію можна змінити лише у Верховній Раді, - вважає Новак, - Потрібно призначити нові вибори в Києві та об’єднати посади мера і голови КМДА для того, щоб головною у місті була людина, вибрана киянами, а не призначений президентом чиновник. Вирішення цих першочергових проблем Києва буле одним із перших завдань УДАРу в новому парламенті». 

  24 Вересня 2012 +Коментар | подобається