Останні події

Уповноважену особу від партії «УДАР» забрали у наручниках із засідання окружної виборчої комісії №223

 

В Окружній виборчій комісії у 223 окрузі в Шевченківському районі Києва відбулося безпрецедентне за масштабами порушення закону - жеребкування щодо включення кандидатур до складу дільничних виборчих комісій проходило без обов\\\\\\\'язкової присутності усіх членів комісії.

Засідання скликали на 8.30 ранку з метою перешкоджання представникам опозиційних партій та кандидатів у депутати потрапити на нього та проконтролювати процес жеребкування. Про засідання повідомили не всіх членів комісії.

Кворуму не зібрали, але, не зважаючи на це, члени комісії розпочали засідання та процедуру жеребкування. Уповноважена особа політичної партії «УДАР» в одномандатному виборчому окрузі № 223 Костянтин Шалота намагався перешкодити членам комісії порушувати закон та намагався скласти акти про порушення. 

До процесу долучилася міліція, але не для того, щоб забезпечити дотримання Закону окружною виборчою комісією. Правоохоронці надягнули наручники та повезли в Шевченківське РУ МВС України в м. Києві уповноважену особу партії, усунувши таким чином Шалоту з приміщення окружної комісії. 

По дорозі до райуправління міліція передумала та повезла представника партії назад до окружної виборчої комісії, де зараз складає протокол про вилучення у нього документів.

Політична партія «УДАР» закликає правоохоронні органи забезпечувати дотримання Закону усіма суб’єктами виборчого процесу, а не сприяти його порушникам на догоду окремим політичним силам, а Центральну виборчу комісію - забезпечити приведення у відповідність до Закону про вибори народних депутатів України діяльності окружних виборчих комісій.

 

  21 Вересня 2012 +Коментар | подобається