Останні події

Віталій Кличко: Наша фракція категорично проти знищення Гостинного двору як історичної пам\'ятки

Фракція УДАР у Київраді виступає категорично проти виділення землі під Гостинним двором у Києві забудовнику. Про це заявив лідер УДАРу Віталій Кличко перед початком засідання сесії Київради.

Кличко гостро розкритикував рішення Верховної Ради, що дозволило приватизацію цієї історичної пам\'ятки. Він вважає, що нинішній парламент давно перестав представляти інтереси народу і захищає виключно бізнес-інтереси кількох кланів.

“Ми не будемо голосувати за виділення землі. Гостинний двір – це пам’ятка архітектури. Історичні пам’ятки - це найцінніше, що є у Києві. Якщо ми знищимо історію, ми ніколи не будемо мати майбутнього”, - наголосив В. Кличко.

У свою чергу депутат від фракції “УДАР” у Київраді Ганна Старостенко додала, що фракція підтримує активістів Гостинного двору і просто небайдужих громадян Києва, які прийшли сьогодні протестувати під Київраду, щоб захистити пам’ятку.

“Ми проти, щоби цю пам’ятку архітектури, яка прикрашає місто, знищували і перетворювали на черговий торговельний комплекс”, - зазначила Старостенко.

В “УДАРі” наголошують, що не дозволять владі самовільно розпоряджатись майном громади Києва і руйнувати історичне обличчя міста, перетворюючи історичні пам’ятки у приватні бізнес-проекти.

  21 Вересня 2012 +Коментар | подобається