Останні події

УДАР вимагає негайно зупинити захоплення Києва «кіосковою мафією»

 

Депутатська фракція УДАР у Київраді обурена черговою навалою тимчасових споруд в столиці і вимагає від влади негайно зупинити захоплення міста «кіосковою мафією». Про це заявила заступник голови фракції УДАР у Київраді Наталія Новак.

“Напередодні Євро-2012 у 1,5-кілометировій зоні навколо НСК «Олімпійський» та біля фан-зони на Хрещатику заборонили встановлювати кіоски. І от, 17 серпня група із 26 чиновників та представників кіоскерів, які входять до Комісії з питань впорядкування розміщення тимчасових споруд (МАФ) на території Києва, зняли вказану заборону, тобто дали “зелене світло” на нове захаращення центру міста тимчасовими спорудами”, - зазначила Новак.

У столичному осередку “УДАР” нагадують, що Комісія з питань впорядкування розміщення тимчасових споруд (МАФ) на території Києва вирішила “зняти заборону на видачу дозвільної документації на ті місця, на які були встановлені обмеження у зв’язку із проведенням ЄВРО-2012. А саме: 1,5 км зона біля НСК “Олімпійський”, поблизу та на території Офіційної Фан-зони Євро-2012 та на в’їзних шляхах до міста Києва”.

Водночас, за словами Наталії Новак, ці особи не мали жодних повноважень знімати заборону на видачу дозволів, адже це є компетенцією Київради або КМДА, проте аж ніяк не “збірною комісією із чиновників та бізнесменів, яка має тільки дорадчий голос”.

“Для європейців на час чемпіонату столична влада влаштувала “показуху” – прибрала кіоски з центру. Проте, не встигли останні вболівальники полишити Київ – все повернулось «на круги своя», адже саме на кіосках столична влада заробляє гроші. Влада не тільки продовжує псувати історичне обличчя європейської столиці, встановлюючи кіоски в нових місцях, на старі місця вже повертаються раніше демонтовані кіоски”, - зауважила заступник голови фракції “УДАР” у Київраді.

Новак наголосила, що більшість киян виступає за очищення міста, а особливо його центральної частини від МАФового безладу. Адже тимчасові споруди призводять до ускладнень під час аварійних ремонтів комунальних мереж, псують вигляд міста перекривають проходи до будинків і зупинок громадського транспорту.

Боротьбу з тимчасовими спорудами в Києві декларувала і команда Попова, проте, як і завжди, обіцянки влади розійшлися із реальними діями.

Депутати від фракції “УДАР” у Київраді також закликають киян стати на захист міста і протистояти незаконній забудові Києва МАФами.

 

  21 Вересня 2012 +Коментар | подобається