Останні події

Віталій Кличко відкрив оновлений стадіон на Троєщині

Голова Фонду Кличків Віталій узяв участь у відкриттті оновленого дитячого спортивного майданчика школи № 264 м. Києва.

20 вересня у Києві, за адресою вул. Бальзака, 8Г, надворі СШ № 264, діти збиралися як на свято. Недарма - адже тут вони  дочекалися дещо значно краще за гарні оцінки - Віталія Кличка.

Відкриття стадіону відбулося у рамках проекту «Клич друзів – граймо разом!», що проводиться спільно Фондом братів Кличків та Фундацією Кока-Кола.

Віталій погомонів з дітлахами, разом запустили у небо білі й червоні повітряні кулі, а ще - разом попідтягалися на перекладині. 

Окрім Києва, протягом цього року сучасні дитячі спортмайданчики від Фонду братів Кличків та Фундації Кока-Кола були споруджені у Черкасах, Коростені, Хмельницькому, Тернополі, Луганську, Есхарі, Ахтирці, Комсомольску, Бахчисараї та Буштино. 

Проект «Клич друзів – граймо разом!» проводився на конкурсній основі. З майже 130 листів-заявок організатори обрали 12 найкращих, які отримали дитячі спортмайданчики прибудинкового формату. 

Діти, натхненні словами Віталія, довго його не відпускали, вимагаючи автографів, а потім довго не могли відірватися від спортивного майданчика.

  20 Вересня 2012 +Коментар | подобається