Останні події

Кандидатам УДАРу зривають зустрічі з виборцями

Невідомі знищили інформаційну продукцію та ввели в оману виборців, з якими мав зустрітися кандидат по 223 округу в Шевченківському районі Києва Руслан Брицький

На зустрічі УДАРівського кандидата Руслана Брицького, що проходять майже щодня, переважно приходять жителі навколишніх будинків, котрі вболівають за своє місто. Активні кияни озвучують слушні зауваження, питання, прохання. Що важливо – через таке пряме спілкування кандидат дізнається про проблеми, що найбільше хвилюють людей, проблеми, що існують в мікрорайонах, відповідно, і в місті.  

Зустріч, запланована на 18 вересня по вулиці Шолуденка, 2, була практично зірвана. Як зазвичай, агітатори за день до проведення зустрічі розклеїли запрошення на інформаційних дошках біля навколишніх будинків, але вже перед самою зустріччю кандидат і його колеги побачили, що всі оголошення та запрошення були зірвані, пошматовані та розкидані у дворах. 

На майданчику на УДАРівців чекали лише кілька людей. Виявилося, що за кілька годин до зустрічі невідомі молодики пройшли по дворах, позривали запрошення та попереджали мешканців району, що  зустріч відміняється. Бесіда з киянами таки відбулася. 

УДАР попереджає: ким би не були опоненти кандидата, що злісно знищують агітпродукцію, вони отримають достойний відпір.

  20 Вересня 2012 +Коментар | подобається