Останні події

На Оболоні за УДАР агітує Ахметов

В Оболонському районі Києва «УДАР» підтримують Пінчук, Ахметов, Герман, Мельниченко і Тимошенко

В Оболонському районі місцеві мешканці активно підтримують партію УДАР, допомагаючи хто як може. І агітацією тут займається неабихто - з партією співпрацюють дуже відповідальні і шановані особи. 

Приміром, Родіон Ахметов стоїть у наметах і агітує земляків підтримувати партію «УДАР». А Ольга Тимошенко разом з Людмилою Герман разом агітують, ходячи від одного парадного до іншого. 

Правдиву інформацію оболонці отримують завдяки журналістові Ігорю Пінчуку, який стоїть на позиції «геть подвійні стандарти», тож завжди чесно доносить до громадян інформацію про те, що відбувається в районі, а також розповідає у своїх публікаціях як правильно протистояти бажанню влади отримати перемогу за будь-яку ціну. 

Не відстає в агітації за «УДАР» і юрист Сергій Мельниченко, позаяк для нього, на відміну від представників влади, верховенство права – не порожній звук, а тому він переконаний, що коли представники політичної партії, яку він підтримує, прийдуть до влади, то в країні вже не буде продажних судів і корумпованих правоохоронців. 

І будьте впевнені: ударівський Мельниченко – чеснота з чеснот, якому немає потреби бавитись з усілякими плівками. 

І, зважаючи на чесноти усіх, хто підтримує «УДАР» , на таку сильну команду, можна бути переконаним: в Оболонському районі столиці «УДАР» - переможе.

 

  19 Вересня 2012 +Коментар | подобається