Останні події

Мешканці Дегтярівської не можуть підійти до своїх будинків через недбалість комунальників

 

Мешканці будинків 26А та 26Б по вулиці Дегтярівській показали кандидатові в народні депутати по 223 одномандатному округу Руслану Брицькому, в якому жахливому стані перебувають двори будинків.

На чергову зустріч із кандидатом від УДАРу зібралися переважно молоді мами та люди середнього віку. Розповіли про проблеми. Показали великий дитячий майданчик, який було облаштовано років двадцять тому, гірки та гойдалки в аварійному стані, лячно дозволяти дітям навіть підходити до них; пісок не завозився більше п’яти років. Містяни самотужки дещо фарбували та ремонтували, але більш серйозні роботи їм не подолати. Усі звернення до директора ЖЕКу №1011 про облаштування майданчика залишалися без відповіді.

Біля будинку № 9 по вулиці Довнара-Запольського частину дитячого майданчика автомобілісти перетворили на автостоянку.

Мешканці будинку №26 продемонстрували, в якому стані перебувають будинок і доріжка біля нього - величезна яма навпроти парадного, полишена працівниками Київводоканалу, поруч - купи вивернутого асфальту і бетону. До будинку не може під’їхати ні карета «швидкої», ані аварійні авта комунальних служб, вже не кажучи про приватний транспорт. 

В будинку мешкають переважно люди похилого віку, яким досить складно  ходити по таких дорогах. Жителі постійно звертаються до працівників ЖЕКу  №1011, але усі їхні звернення та прохання залишаються без відповіді.

Складається враження, що керівники Лук\\\'янівського ЖЕКу не керуються постановами уряду щодо надзвичайних ситуацій, які виникають через бездіяльність комунальних служб.

 

  17 Вересня 2012 +Коментар | подобається