Останні події

Віктор Чумак: Киянам пропонують «покращення» за власний рахунок

«Використання адміністративного ресурсу офіційними кандидатами від влади і псевдо-незалежними кандидатами стає нормою виборів у Києві. Фактично вони намагаються видати за результат своєї роботи те, що столична влада і так мала б робити, виконуючи свої прямі обов’язки. Так директор Українського інституту публічної політики, кандидат від партії УДАР Віктор Чумак прокоментував появу «покращення» в різних районах столиці від імені провладних кандидатів - від ремонту доріг до встановлення нових лавочок і висадки дерев у парках. 

І так звані «незалежні», і офіційні висуванці Партії регіонів як справжні бізнесмени від влади звикли заробляти на столиці, а не витрачати на неї. Тому і на цих виборах вони намагаються мінімізувати свої витрати, привласнюючи собі все, що робиться комунальними підприємствами міста, стверджує кандидат.

«Технологія, яку використовують провладні кандидати, проста – все хороше, що робиться в столиці – «прив’язати» до свого прізвища. Для цього потрібно лише вчасно отримати інформацію від КМДА, що і де буде робити, ремонтувати або саджати Київблагоустрій, Київзеленбуд, Київатодор тощо. Після цього достатньо або вчасно з’явитися на об’єкті для публічного засвідчення своєї причетності до процесу або взяти трафарет та балончик з фарбою і поставити своє прізвище на новій лавочці, дитячій гірці або каруселі», - каже Чумак. 

«Мешканцям Києва пропонують підтримати кандидатів, які будують свої виборчі кампанії на відвертій брехні, не цураючись жодними технологіями обману людей. Цинізм такої агітації в тому, що все що начебто робиться цим кандидатом, насправді оплачено платниками податків, тобто самими киянами». 

«Ми вже одного разу обпеклися, вибравши «гречаного» мера столиці, - говорить Віктор Чумак. - Тому маємо навчились відрізняти тих, хто насправді працює в інтересах громади Києва, від ділків, для яких наше місто є лише ресурсом для незаконного особистого збагачення».

  18 Вересня 2012 +Коментар | подобається