Останні події

УДАР: «Попов вирішив погратися у демократію і зробив вигляд, що його хвилює думка киян»

Референдум, ініційований Олександром Поповим, більше схожий на спробу маніпуляції, ніж на намагання дізнатися про позицію киян.

Розібратися із цим намагалися політики та громадські діячі у програмі Рени Назарової «Київський форум». Зокрема, у дискусії взяв участь і кандидат у народні депутати від партії «УДАР» Юрій Крикунов.

«Олександр Попов вирішив погратися у демократію і зробити вигляд, що його хвилює думка киян. Це вже дивно, адже сам він зайняв свою посаду саме всупереч думці тих самих мешканців столиці, і це аж ніяк не зупиняло його при прийнятті усіх рішень, спрямованих на руйнування Києва», - каже Крикунов.

А тепер він хоче дізнатися нашу думку з трьох питань, які, на його думку, є сьогодні найважливішими. Отже нас запитуватимуть чи підтримуємо ми надання допомоги пенсіонерам та бюджетникам, створення муніципальної міліції та новий Генеральний план розвитку міста.

За словами Юрія Крикунова, цей референдум – нісенітниця. Але він готовий його підтримати за умови, що туди буде включене одне єдине питання – повноваження Київського міського голови. Він висловив переконання, що в першу чергу киянам потрібно, аби на чолі столиці була людина, обрана мешканцями і залежна від них, а не гауляйтер, який би добрий чи поганий він не був.

Давайте включимо це питання до порядку денного референдуму, і, я впевнений, що не 300 тисяч киян, а усі мешканці столиці його підтримають, і не буде проблем зі збиранням підписів, - заявляє УДАРівець. 

З усього обговорення під час передачі стало зрозумілим повне несприйняття громадськістю «референдуму від Попова». Кияни усвідомлюють, що саме протизаконне перебування посіпаки Януковича на чолі столиці є основним гальмом для розвитку міста. І до тих пір, поки не будуть об’єднані в одну посади голів Київради і міськдержадміністрації, кияни не зможуть обрати собі мера. 

А без подолання цієї нісенітниці не варто й мріяти про відродження Києва, як історичної столиці Східної Європи. 

 

  18 Вересня 2012 +Коментар | подобається