Останні події

На Дарниці пройшов майстер-клас для підприємців

Для підприємців Дарницького району Кирило Куликов цих вихідних організував зустріч із майстрами підприємництва – Оксаною Продан, головою Всеукраїнського об\'єднання підприємців малого й середнього бізнесу «Фортеця», та Наталею Новак, депутатом Київради, членом комісії з питань торгівлі, підприємництва, громадського харчування та послуг.

Гості заходу мали змогу поставити знаним діячам будь-яке питання стосовно пракитики підприємництва. Незважаючи на те, що питання обговорювалися серйозні й важливі, настрій у гостей заходу був легкий і піднесений.

Підприємець Олександр Скрипник був приємно вражений відвертістю знаних діячів: 

- Я в захваті від зустрічі. Особливо я підкорений щирістю та людяністю Кирила Куликова і його колег. Обговорювалися наболілі питання. Такі як дозвіл на встановлення МАФів, впорядкування їх розміщення тощо. Роз’яснення Оксани Продан були суттєвими, зрозумілими та корисними.

З-поміж інших проблем економічної діяльності, підприємців цікавили питання оформлення земельних ділянок – а саме бюрократичність процесу, доступного житла – чи реально взяти кредит, судової системи – чи можна розраховувати на справедливість. 

  16 Вересня 2012 +Коментар | подобається