Останні події

Ярослав Діденко - УДАРна сила 221 округу

Нинішня Верховна Рада настільки дискредитувала себе, що у виборця виникає цілком доречне питання: \"А чи йти взагалі на вибори? Невже щось можна змінити?\" 

Але вибори — це в будь-якому випадку зміни. Парламент потребує оновлення. А в наших можливостях обрати нову силу – УДАРну! Її представником у 221 окрузі є Ярослав Діденко, професіонал своєї справи, правозахісник, людина з активною життєвою позицією.

 

«Найголовніше - це добробут киян. Тому ми маємо створити комфортне життєве середовище з наданням людям якісних і доступних житлово-комунальних і медичних послуг. Повернути громаді передані під забудову двори, сквери та дитячі садочки, повернути магазини із доступними цінами. Повернути все те, що вкрала «молода команда» і притягнути до відповідальності чиновників-мародерів, ― стверджує кандидат в народні депутати від партії «УДАР» по 221 округу Ярослав Діденко, ― крім того, ми будемо виступати за введення мораторію на забудову центральних районів нашого рідного міста».

Відомо, що діяльність парламентарія передбачає роботу в певному комітеті. Ярослав Діденко має фах юриста і економіста. Свого часу брав участь у підготовці пропозицій щодо вдосконалення нормативно-правових основ місцевого самоврядування України, працював у Мінсоцполітики, де розробив та реалізував дієві організаційні та економічні заходи погашення заборгованості із заробітної плати та пенсій. 

«Мій досвід стане у нагоді при роботі в одному з комітетів, що займаються соціальною чи економічною політикою. Наприклад, комітет з питань соціальної політики та праці займається питаннями заробітної плати, соціального захисту населення та соціальних гарантій. Комітет з питань бюджету − державною бюджетною політикою та міжбюджетними відносинами. Комітет з питань економічної політики — регулюванням ринку державних закупівель, державного замовлення, захисту прав споживачів, державного регулювання цін і тарифів на послуги тощо, ― вважає кандидат.

«А щодо іншої  депутатської активності, я маю на увазі бійки, то хочу підкреслити, що наш лідер — Віталій Кличко — зараз в першу чергу політик і громадський діяч, тому я впевнений, що всі «УДАРівці», і я в тому числі, тільки цивілізованим правовим шляхом будемо відстоювати права киян на комфортне життя», ―   зазнає Ярослав Діденко.

 

  17 Вересня 2012 +Коментар | подобається