Останні події

У Дніпровському районі столиці втретє побили активіста «УДАРу»

У столиці вже втретє за останній місяць здійснено розбійний напад на представника партії «УДАР». Цього разу жертвою стала Катерина Ананієва, активістка, яка здійснювала агітацію по вул. Генерала Жмаченка, біля парку «Перемога» в Дніпровському районі міста, що входить до 214 виборчого округу.

За словами активістки, невідомо звідки вийшов кремезний чолов’яга, років 45. Він одразу почав псувати агітаційну продукцію, викрикував лайливі слова, що стосувались партії «УДАР», застосував до агітатора фізичну силу. Активістка отримала серйозне ушкодження ноги та забиття руки. За фактом побиття Ананієва написала заяву в міліцію.

Нагадаємо, що це вже третій напад на активістів «УДАРу» в Дніпровському районі. 21 серпня троє невідомих напали на заступника керівника виборчого штабу «УДАРу» цього ж округу, Олександра Восколовича. 27 серпня було побито керівника мікроштабу партії «Микільська Слобідка» Тараса Дяченка. В партії виключають факт нападу з корисливих мотивів, адже особисті речі при нападах залишились неушкодженими.

Кандидат у народні депутати від «УДАРу» Андрій Странніков вважає, що напади на партійців «УДАРу» пов’язані з активною передвиборною діяльністю. «214-й виборчий округ стає одним із самих криміногенних округів у столиці. Нещодавно з 7-ма ножовими пораненнями був госпіталізований один із кандидатів у нардепи Олег Бойко, а третій поспіль напад на наших активістів за три останні тижні свідчить про одне – у когось здають нерви і передвиборна боротьба перетворюється на боротьбу з криміналом, який уперто прагне до влади» – говорить Странніков.

 

  17 Вересня 2012 +Коментар | подобається