Останні події

«УДАР»: Влада хоче уникнути відповідальності за здачу Гостинного двору

Через прискіпливу увагу громадськості влада боїться поставити остаточну крапку в захопленні Гостинного двору. Саме тому засідання Окружного адміністративного суду по цій справі через дрібні технічні питання постійно переносяться. Про це йдеться в заяві столичного осередку партії «УДАР».

В «УДАРі» переконані, що особи, які стоять за незаконною приватизацію Гостинного двору, розраховують затягнути судові процеси до кінця виборчої кампанії.

«Ставлення влади до цієї історичної будівлі найкраще характеризують слова чиновника КМДА Кучука, який назвав Гостиний двір «гадюшником». Тому і не дивно, що судова справа відбувається за позовом киян, а не столичної адміністрації, голова якої Олександр Попов лише на словах опікується збереженням історичної особливості міста», – зауважують в «УДАРі».

В партії нагадують, що протягом кількох років київська влада постійно закриває очі на скандальні забудови в центрі столиці. Зокрема, на будівництво біля Софіївської площі, поблизу метро Театральна, спробу загарбання Пейзажної алеї, руйнування будівель на Андріївському узвозі, будівництво на схилах Дніпра. І це далеко не повний перелік «руйнування» історичної частини міста.

Водночас в партії зауважують, що ситуацію з Гостинним двором може врегулювати лише Верховна Рада. «Рішення про відміну приватизації Гостинного двору буде обов’язково внесе на розгляд новообраного парламенту», – заявляють в партії «УДАР».

  14 Вересня 2012 +Коментар | подобається