Останні події

Кияни не мають в оселях гарячої води через розборки всередині Партії регіонів

Відсутність гарячої води в домівках киян сталася внаслідок втрати громадою міста контролю за компанією «Київенерго» і як наслідок за всією системою життєзабезпечення столиці, вважає заступник голови депутатської фракції «УДАР» у Київраді Наталія Новак.

11 вересня компанія \"Київтрансгаз\" за дорученням НАК \"Нафтогаз України\" повністю обмежила постачання газу на ТЕЦ-6 \"Київенерго\". У зв\'язку з цим температура теплоносія в мережах знижувалася, і до кінця дня без гарячого водопостачання залишилися мешканці Деснянського, Оболонського, частини Дніпровського і Подільського районів.

\"Саме від рішень цього монополіста, компанії «Київенерго» залежить, чи буде світло, тепло, гаряча вода в усіх без винятку квартирах та будинках, в школах, лікарнях, дитячих садках та адміністративних установах Києва. Тому, які б аргументи не наводила влада щодо доцільності продажу цієї компанії, зосередження контрольного пакету акцій в руках фактично однієї людини є злочином проти киян\", - переконана Наталія Новак.………

\"Кияни завжди були сумлінними платниками комунальних послуг, 98 % мешканців столиці вчасно оплачують рахунки\", - вважає Новак. - Це один з найвищих показників в країні. Саме тому підприємства житлово-комунального господарства столиці були і залишаються прибутковими. Зокрема, і фінансові показники «Київенерго» в попередні роки було вражаючими - більше мільярда гривень чистого доходу\".

За офіційними повідомленнями причиною обмеження постачання гарячої води став борг держави перед компанією за різницю між собівартістю послуг та тарифами. 

\"Але це питання внутрішніх «розборок» в Партії Регіонів - між її головою Миколою Азаровим, ключовим спонсором та фактичним власником «Київенерго» Ренатом Ахметовим та їх намісником у Києві Олександром Поповим. Кияни до цього не мають жодного відношення. Свої зобов’язання вони виконали, вчасно розрахувавшись за комунальні послуги\", - каже депутат.  

Партія «УДАР» неодноразово заявляла про необхідність перегляду всіх рішень щодо приватизації стратегічних комунальних підприємств столиці. 

\"Ми завжди виступали за збільшення ефективності управління комунальним господарством столиці, але лише за умови, що воно відбувається в інтересах киян. Саме тому одним із перших наших кроків у парламенту буде розробка та запровадження дієвого механізму жорстокого контролю за цінами монополістів, зокрема, і на комунальні послуги\". 

  13 Вересня 2012 +Коментар | подобається