Останні події

Ярослав Діденко: «Ми повинні зберегти для киян історичні схили Дніпра та його унікальні острови»

 

«Поки увага киян зосереджена на виборчих перипетіях, столична влада поспіхом вирішила «нарізати» інвесторам земельні ділянки на Дніпровських островах і прибережних територіях», - відзначає кандидат від партії «УДАР» по виборчому округу №221, голова громадського руху «КИЯНИ РАЗОМ» Ярослав Діденко.

Так, розпорядженням КМДА «Про проведення конкурсів із залучення інвесторів для реалізації інвестиційних проектів» передбачається залучити інвесторів до затвердженого переліку об’єктів, які розташовані в Гідропарку, на Трухановому і Долобецькому островах та на інших прибережних територіях Дніпра. Міська влада пропонує приватним бізнесменам створити на цих ділянках «зони відпочинку з рекреаційною, соціальною та економічною інфраструктурою», - пояснює партієць.

«Але ж інвестор – це в першу чергу бізнесмен, який задарма не буде облаштовувати спортивні та дитячі майданчики. Він зацікавлений чимскоріше повернути затрачені на соціальні об’єкти кошти, тому в рекреаційних зонах уздовж Дніпра можуть з’явитися капітальні будівлі, в яких розташуються ресторани чи міні-готелі, МАФи тощо», - зазначив кандидат в народні депутати.

«Нинішня влада поспішає освоїти землі прибережних зон Києва до прийняття Генплану міста, - вважає Ярослав Діденко. – Безперечно, Дніпровські острови і прибережні ділянки потребують уваги і опіки як з боку киян, так і з боку влади. Але це має відбуватися прозоро і відкрито. Наша політична сила виступає за цивілізоване створення рекреаційних зон з попереднім затвердженням детального плану території та визначення зон з природоохоронним статусом».

«А питання облаштування прибережної зони, особливо надцінних для історії міста схилів Дніпра в межах Печерського району столиці, а також Дніпровських островів обов’язково має бути винесено на обговорення громадськості, і здійснення будь-яких проектів на цих територіях має відбуватися виключно за згоди киян», - переконаний кандидат в народні депутати.

 

  4 Вересня 2012 +Коментар | подобається